Hlavní navigace

OnaDnes.cz spouští facebookovou aplikaci „Muž snů“

[Tisková zpráva] Praha, 14. září 2010 - Internetový portál pro ženy OnaDnes.cz představuje krátce po svém spuštění na začátku září novou originální facebookovou aplikaci „Navrhni si svého muže snů!“. Každá čtenářka OnaDnes.cz, která má zároveň účet na Facebooku, si tak nyní může vytvořit svého virtuálního ideálního muže.

Sdílet

Bude vypadat jako slušňák, pan Božský ze seriálu Sex ve městě anebo spíš jako rebel? Aplikace je založena na jednoduchém systému postupného skládání postavy muže podle představ každého uživatele, který vybere svému idolu jméno, obličej, tělo i barvu pleti, účes, oblečení…

Díky jednoduchému systému sdílení může čtenářka svého muže snů ukázat všem svým přátelům a zapojit se tak do hlasování. Uživatelé mohou také sledovat žebříček nejlépe hodnocených mužů. Tvůrce nejúspěšnějšího idolu redakce OnaDnes.cz odmění.

OnaDnes.cz je nový internetový portál určený převážně pro ženy. Čtenářky se zde mohou dozvědět více informací ze světa módy a kosmetiky. V nabídce jsou také speciální rubriky jako Dieta, Zdraví, Styling a Recepty.

O mediální skupině MAFRA:
Mediální skupina MAFRA sdružuje pod svou střechou produkty ze všech oblastí mediálního trhu. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník MF DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny, kategorii bezplatných deníků zastupuje deník Metro.

Zpravodajské portfolio doplňují nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz a server Lidovky.cz. Do skupiny patří i dvě pražská rádia – Expresradio 90,3 FM a rádio Classic FM a hudební televize Óčko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).