Hlavní navigace

Ondřej Liška a Petr Petržílek hosty v diskusním pořadu Téma Deníku na UPC Express TV

[Tisková zpráva] Praha, 24.8. 2009. Hosty diskuzního pořadu Téma Deníku vysílaného na televizní stanici UPC Express, která je šířena ve všech nabídkách analogové i digitální kabelové televize UPC, jsou tentokrát šéf Strany zelených Ondřej Liška a stínový ministr životního prostředí za ČSSD Petr Petržílek.

Sdílet

Pořad se natáčel v den, kdy Strana zelených vydala svůj volební program a tak moderátor Jan Klička, byť jen okrajově, nevynechal příležitost se zeptat na novinky, které přináší, přímo předsedy Ondřeje Lišky. Hlavním tématem se ale stala zelená politika, státní finanční dárek společnosti ČEZ, využívání jaderné energie, objevení se Olgy Zubové na kandidátce ČSSD a kauza „Toskánské vily“.

Politický diskusní pořad Téma Deníku s oběma hosty je vysílán od pondělka 24.8. 2009 do neděle 6.9. 2009. Moderuje ho a připravuje Jan Klička, vedoucí domácí a ekonomické redakce těchto novin.

Pořad je čtrnáctidenník a diskuse trvá třicet minut. Při pondělní premiéře se vysílá celkem čtyřikrát a během následujících dvou týdnů pak každý den několikrát reprízován. Zájemci ho mohou shlédnout také na internetové adrese http://www.you­tube.com/user/up­cexpress. Stopáž a periodicita pořadu jsou voleny tak, aby se s ním mohl seznámit skutečně každý zájemce a periodicita navíc dovoluje moderátorovi volit závažnější a přitom stále aktuální téma.

UPC Express je informační, zpravodajský, publicistický a zábavní televizní kanál kabelové televize UPC, který aktuálně vysílá v centrální pražské variantě a v sedmi variantách regionálních. Je dostupný všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).