Hlavní navigace

Vítěz TýTý Ondřej Vetchý opět na trávníku se Slavojem Houslice

[Tisková zpráva] V čele s hercem Ondřejem Vetchým coby kapitánem odstartuje v neděli 17. dubna 2011 novou sezónu mužstvo Slavoj Houslice, které dobře známe z seriálu televize Nova Okresní přebor. Přátelský charitativní zápas se sousedním Slovanem Lochovice bude vlastně střetnutím dvou domácích celků, protože právě v Lochovicích se seriál natáčel.

Sdílet

Praha, 14. dubna 2011 – Na zelený trávník Slavoje Houslice znovu vyběhne v neděli 17. dubna vítěz TýTý v 2010 v kategorii Herec Ondřej Vetchý, tentokrát jako skutečný kapitán fotbalového mužstva. Tuto roli si už důkladně vyzkoušel při natáčení úspěšného seriálu televize Nova Okresní přebor, v němž si zahrál kapitána a trenéra týmu v jedné osobě Jirku Luňáka.

Slavnostní výkop je plánován na 14. hodinu a tým Slavoje Houslice k němu nastoupí v nejsilnější možné sestavě. Kromě seriálového kapitána nastoupí i řada dalších osobností ze seriálu, např. David Novotný, Leoš Noha, Ladislav Hampl, Jakub Kohák a další. Pro věrné fanoušky je toho ale připraveno mnohem víc. Těsně před zápasem proběhne autogramiáda týmu a o přestávce se uskuteční losování vstupenek o ceny – PR předměty Slavoje Houslice. Fanoušci televizního i skutečného fotbalu okresního formátu se tudíž mohou těšit na podepsaná trika Luňák, Kužel, Phun Din Dung, kšiltovku, plakát a půllitr. Výtěžek ze zakoupených vstupenek bude věnován na podporu žákovských družstev TJ Slovan Lochovice.