Hlavní navigace

Online PC turnaj ABC CUP jde do finále

[Tisková zpráva] ABC CUP – počítačový online turnaj, který na začátku prosince spustil časopis ABC – se blíží k závěru. Semifinálové kolo proběhne již tento týden a následující týden se v Praze odehraje velké finále.

Sdílet

Online PC turnaj ABC CUP v automobilové hře TrackMania Sunrise odstartoval časopis ABC 9. prosince loňského roku. Registrace hráčů na serveru www.abccup.cz a první, kvalifikační kolo „Time Attack“ probíhaly až do 1. února. Do ABC CUPu se přihlásilo celkem 8 105 hráčů!

Do semifinále turnaje s názvem „Rounds“ se kvalifikovalo 64 hráčů – ti se spolu utkají o postup do finále. Semifinálový závod proběhne online v sobotu 21. února od 14.00 hod. Do finále, které proběhne o týden později, se dostane 16 nejlepších hráčů.

„LAN“ finále turnaje se uskuteční v sobotu 28. února v pražské herně PG Cyber Café Nový Smíchov. Šestnáct hráčů ze semifinále začne v 10.30 hod. bojovat o první tři příčky a řadu zajímavých cen – vítězové vyhrávají herní konzoli XBox 360, herní konzoli Sony PSP a mobilní telefon Sony Ericsson. Ostatní účastníci finále získají jako „cenu útěchy“ balíčky s PC hrami z edice časopisu ABC. O vítězích turnaje a podrobnostech finálového kola vás budeme informovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).