Hlavní navigace

OnTheRoad spouští nejnovější verzi cestovních deníčků podporující HMTL5 video

[Tisková zpráva] Praha, 14.4.2010 – Online služba pro cestovatele, www.OnTheRoad.to, drží krok s posledními trendy. Tým OnTheRoad.to dnes představil novou verzi svých cestovních deníčků. Uživatelé se mohou těšit na HTML5 video pro iPhone a iPad, interaktivní administraci a odlehčený design.

Sdílet

Poslední trend on Apple jménem iPad nenechává klidným ani české vývojáře. Po několika měsících dnes OnTheRoad.to spouští novou verzi stránek podporující HTML5 video. Nový formát videí tak umožní uživatelům sledovat videa od cestovatelů přímo ze svého iPhonu nebo iPadu. Veřejná část cestovních deníčků je nově propojena s administrací a tak uživatelé OnTheRoad.to nyní mohou využít pohodlnější a rychlejší správy svých deníkových zápisků.

Deníčky OnTheRoad.to získaly také nový, odlehčený vzhled. Nový skin editor pak uživatelům umožní vytvoření vlastního designu pro jednotlivé výlety. Uživatelé si mohou vybrat svou vlastní kombinaci barev nebo si přidat svou oblíbenou fotku na pozadí celého deníčku. „Veškeré úpravy na OnTheRoad.to vycházejí z potřeb a přání našich uživatelů. Náš tým v současné chvíli pracuje na celkovém vylepšení našich mobilních aplikací a na integraci statistik pro jednotlivé cestovatelské deníčky,“ dodal Michal Bláha, zakladatel a ředitel OnTheRoad.to.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).