Hlavní navigace

OnTheRoad spouští jako jeden z prvních v ČR propojení s Facebook Connect

[Tisková zpráva] Praha, 26.8.2009 – Online služba pro cestovatele, www.OnTheRoad.to, jako jeden z prvních českých projektů, spouští integraci s populární sociální sítí Facebook.

Sdílet

Již před pár týdny představil tým OnTheRoad novou aplikaci, která umožňuje propojení cestovatelského deníku přímo s účtem služby Facebook. Všechny články, které uživatel zveřejní ve svém cestovatelském deníku, se automaticky objeví na Facebook zdi doplněny obrázky nebo videi. Tým OnTheRoad přináší další skvělou novinku: Propojení s Facebook Connect. Hlavními výhodami pro uživatele Facebook Connect je možnost jednotného přihlášení na různé webové stránky a sdílení obsahu těchto webových stránek s přáteli na síti Facebook. Uživatelé se tak nyní mohou přihlásit na OnTheRoad stejnými přihlašovacími údaji, jaké používají na Facebooku, a zkrátit tak celkový přihlašovací proces na pár kliknutí. Propojení s Facebook Connect je opravdu jednoduché a je uživateli nabídnuto hned při přihlašování. Tým OnTheRoad zaintegroval Facebook Connect i do nové verze své iPhone aplikace, která bude k dispozici v Apple „App Store“ během pár týdnů.

„Třebaže v České republice jsou sociální sítě stále ještě na začátku, čísla ze světa mluví jasně, Facebook se stal nedávno třetí největší webovou stránkou na světě. I z tohoho důvodu jsme se rozhodli jít zatím nevyšlapanou cestou a dát našim uživatelům možnost propojit svůj cestovatelský deník s populární sítí Facebook,“ řekl Michal Bláha, majitel serveru pro cestovatele OnTheRoad, a doplnil: „S vývojem aplikace jsme zatím na úplném začátku. Facebook Connect nabízí mnoho zajímavých možností, kterých bychom rádi v budoucnu využili. Jedná se především o vzájemné propojení komentářů nebo celkové přenesení Facebook online identity k nám do systému. Aplikaci dále hodláme zlepšovat i na základě jednotlivých podnětů našich uživatelů.“

Jednou větou
Tým OnTheRoad (www.OnTheRoad.to) spouští jako jeden z prvních v ČR propojení s Facebook Connect, které uživatelům umožní přihlásit se na OnTheRoad cestovatelský deník stejnými přihlašovacími údaji, jaké používají na Facebooku.

O službě OnTheRoad
OnTheRoad je nový cestovatelský server, který uživatelům pomáhá sdílet své cestovatelské a životní zážitky a být v kontaktu na cestách s rodinou, přáteli a celým světem. Veškeré služby pro cestovatele jsou nabízeny zdarma na stránkách www.ontheroad.to a jsou k dispozici v několika jazykových mutacích.