Hlavní navigace

OnTheRoad.TO a Tixik.com zahájili spolupráci

[Tisková zpráva] Cestovatelský web OnTheRoad.TO zahájil spolupráci s cestovním portálem Tixik.com. Tvorba mobilních cestovních deníků se tímto nově propojuje s rozsáhlým cestovním průvodcem. Cestovatelé používající OnTheRoad.To získali propojením přímý přístup k datům a službám na Tixik.com. Portál Tixik.com získal recipročně přístup k recenzím a osobním zkušenostem cestovatelů v řadě nových lokalit.

Sdílet

„Hlavním důvodem spolupráce je využití obrovského potenciálu našich služeb ve prospěch cestovatelů,“ říká Michal Bláha, zakladatel a současný majitel serveru OnTheRoad.To. „Trendem současnosti je zejména spolupráce a využívání synergií, které se rodí z kvalitních partnertví. Naše spolupráce s Tixik.com je ukázkovým příkladem propojení rozsáhlé datové báze a využití moderních mobilních technologií v cestovním ruchu.“

O službě OnTheRoad
OnTheRoad je nový cestovatelský server, který uživatelům pomáhá sdílet své cestovatelské a životní zážitky a být v kontaktu na cestách s rodinou, přáteli a celým světem. Veškeré služby pro cestovatele jsou nabízeny zdarma na stránkách www.ontheroad.to a jsou k dispozici v několika jazykových mutacích.

O portálu Tixik.com
Tixik.com je cestovní portál, který shromažďuje informace o zajímavých místech po celém světě. Na principu GPS souřadnic tyto informace integruje s online službami. Vytváří tak přehlednou nabídku turistických možností v konkrétní destinaci. Tento multijazyčný projekt zahájil činnost 15. května 2008. V současnosti pokrývá 212 zemí a teritorií po celém světě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).