Hlavní navigace

OpenOne zkracuje dobu na vyřízení hovoru v Komunikačním centru České pojišťovny

[Tisková zpráva] Praha, 22. 7. 2010 – Konzultační tým společnosti OpenOne, dodavatele softwarových řešení a poskytovatele konzultačních služeb pro kontaktní a call centra, zrealizoval v průběhu měsíců května a června 2010 významný projekt v České pojišťovně. Tým konzultantů, vedený Zdeňkem Bohuslavem, zaměřil svoji činnost na optimalizaci průměrné doby vyřízení hovoru s klienty společnosti.

Sdílet

Konzultační a poradenské služby specialistů OpenOne byly orientovány na detailní specifikaci možných oblastí optimalizace AHT (Average Handling Time, průměrný čas pro vyřízení hovoru) v podmínkách Komunikačního centra České pojišťovny. Součásti bylo i doporučení pracovního postupu pro realizaci potřebných změn, specifikace předpokládaných přínosů a rizik či potřebných kapacit.

Možnosti pro snížení AHT byly vytipovány na základě interních workshopů, týkajících se zejména personálního managementu a zvýšení motivace zaměstnanců ke snižování AHT. Podstatná část projektu se také věnovala využití technologií kontaktního centra. I zde byly ve stávajících procesech identifikovány možnosti pro zvýšením efektivity práce.

„Díky našim výstupům z projektu se mohl řídící tým Komunikačního centra zaměřit na konkrétní procesní postupy vedoucí k dosažení požadované úrovně AHT,“ říká Zdeněk Bohuslav z OpenOne a dodává: „Zlepšení úrovně AHT bylo zejména v oblastech technologické podpory, procesů, kontroly kvality, motivace a reportingu.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).