Hlavní navigace

OpenScape UC Server 2010, vlajkový produkt Siemens Enterprise Communications, získal ocenění Best of VoiceCon

[Tisková zpráva] Porota ocenila významný technický přínos nejnovější verze platformy pro hlasovou a sjednocenou komunikaci, služby kontaktního centra, videokonference a mobilitu

Sdílet

Nejnovější verze produktu OpenScape UC Server 2010 společnosti Siemens Enterprise Communications, předního dodavatele firemních komunikačních řešení, získala prestižní ocenění Best of VoiceCon na nejvýznamnější světové konferenci zabývající se oblastí firemní komunikace ve floridském Orlandu. OpenScape UC Server 2010, vlajkový produkt společnosti, představuje nejmodernější softwarovou platformu firemní komunikace, spojující služby hlasové a sjednocené komunikace, kontaktního centra, videokonference a mobility. O udělení ceny „Best of VoiceCon“ letos poprvé rozhodovala odborná porota, která již minulý měsíc nominovala sedm finalistů, včetně společnosti Siemens Enterprise Communications, a dne 25. března vyhlásila vítěze. Cena „Best of VoiceCon“ je udílena vystavovatelům, jejichž produkty přinášejí zásadní technologické inovace a pokrok v oblasti firemní komunikace.

OpenScape UC Server 2010 představuje revoluční posun v optimalizaci sjednocené komunikace pro datová centra a virtualizovaná prostředí. Nejnovější verze rozšiřuje koncepci „otevřené komunikace“ o virtualizaci na bázi otevřených standardů napříč produktovým portfoliem, zvyšuje finanční dostupnost sjednocené komunikace prostřednictvím nových cenových modelů hostovaných a předplacených služeb, a dále zjednodušuje integraci řešení pro komunikaci v reálném čase s ostatními firemními aplikacemi. OpenScape UC Server 2010 tak IT manažerům nabízí bezkonkurenční flexibilitu a výrazné zjednodušení při navrhování, implementaci i správě řešení sjednocené komunikace v datovém centru. Firmám umožňuje zefektivnit provoz při současných úsporách nákladů díky konsolidované IT infrastruktuře, snadnému přechodu na nový systém, energetické efektivitě, zeštíhleným firemním procesům a nejmodernějším komunikačním technologiím.

„Za společnost Siemens Enterprise Communications bych chtěla vyjádřit radost z ocenění Best of VoiceCon a poděkovat porotě za toto uznání,“ řekla Eve Aretakis, výkonná viceprezidentka Siemens Enterprise Communications pro řízení a vývoj produktů. „OpenScape UC Server je od samého začátku koncipován jako komplexní, otevřená, flexibilní a výkonná platforma pro sjednocenou firemní komunikaci a neustále pracujeme na tom, aby bylo zavádění sjednocené komunikace pro naše zákazníky čím dál jednodušší a nákladově efektivnější. Dnešní ocenění vnímáme jako důkaz špičkově odváděné práce a soustředěné snahy o rozvoj segmentu firemní komunikace.“

O držiteli ceny Best of VoiceCon letos poprvé rozhodovala odborná porota, ve které zasedli spolupředsedové programového výboru VoiceCon Eric Krapf a Fred Knight spolu s dalšími pěti porotci. Závěrečné hlasování o vítězi proběhlo přímo na konferenci VoiceCon 2010 a jeho výsledky byly vyhlášeny 25. března 2010.

Více informací o The 2010 Best of VoiceCon Awards na www.voicecon.com/bes­tofvoicecon.