Hlavní navigace

Opravdu vysokorychlostní internet 1000 kbps pouze za 399 korun - Karneval nastavil nový rychlostní standard

[Tisková zpráva] Karneval představuje internetové tarify nové generace, které jsou až čtyřikrát rychlejší než předchozí. Za 399 korun bez DPH (475 Kč s DPH) Karneval nabízí vysokorychlostní tarif s rychlostí 1 Mbps. Cena zahrnuje veškeré poplatky za modem a pronájem linky.

Sdílet

Praha, 21. února 2006 – Karneval Media, nejrychleji rostoucí operátor kabelové televize a vysokorychlostního internetu v tuzemsku*, zavádí internetové tarify nové generace, které nabízejí nejlepší poměr rychlosti a ceny na tuzemském trhu připojení k internetu. Rychlosti internetu byly zvýšeny až čtyřikrát – začínají na 1000 kbps a dosahují až 7000 kbps. Karneval zároveň představuje cenově zvýhodněné balíčky služeb, které kombinují video služby s vysokorychlostním internetem a na nichž lze ušetřit až 119 korun měsíčně.

„Čtyřikrát jsme zvýšili rychlost nejpopulárnějších internetových tarifů. Všem našim současným zákazníkům byla k dnešnímu dni rychlost automaticky navýšena zdarma,“ řekl Wei-Hai Chu, obchodní ředitel Karneval Media. Nové tarify jsou k dispozici od 20. února 2006 a lze je objednat prostřednictvím modré linky 844 115 116 anebo na www.karneval.cz.

Karneval je prvním operátorem, který nabízí skutečně vysokorychlostní – širokopásmový – tarif 1000/100 kbps za pouhých 399 korun bez DPH (475 Kč s DPH) bez jakýchkoli skrytých poplatků. „Opět jsme na tuzemském internetovém trhu nastavili nový rychlostní standard a potvrdili, že Karneval je bezprecedentním lídrem v poskytování internetu s nejlepším poměrem rychlosti a ceny,“ dodal Wei-Hai Chu.

Noví zákazníci budou mít navíc možnost využít nové promo nabídky a surfovat na internetu po dobu tří měsíců s rychlostí navýšenou o dalších 2000 kbps. Tarif s rychlostí 1000 kbps tak například bude disponovat rychlostí 3000 kbps.

Karneval nabízí skutečně vysokorychlostní internet bez jakýchkoli datových a časových limitů, pouze po přenesení určitého množství dat klesne u všech tarifů rychlost na 256/64 kbps. Zákazník je však stále připojen vysokorychlostně. Pro zachování nejvyšší rychlosti si zájemci mohou dokoupit 5/5 GB datový balíček za 300 korun měsíčně včetně DPH.

Karneval neúčtuje žádné poplatky za pronájem linky či modemu ani nevyžaduje zálohu za jeho pronájem. Karneval i nadále pokračuje ve své politice vrácení peněz. Pokud se zákazník do 30 dnů od objednání rozhodne služby nevyužít, není mu nic účtováno.

Podrobný ceník je k dispozici na www.karneval.cz v sekci dokumenty Ke stažení.

Karneval doposud zprovoznil v Čechách a na Moravě přes 450 tisíc kabelových zásuvek a stal se tak jedním z největších poskytovatelů vysokorychlostního internetu přes rozvody kabelové televize v zemi. Karneval letos rovněž odstartoval služby digitální televize, která lidem zaručuje perfektní obrazovou a zvukovou kvalitu a flexibilitu při výběru programů. Karneval také začal před týdnem nabízet telefonní služby, které umožňují volání zdarma v rámci sítě Karnevalu a nízké ceny při volání do ostatních telefonních sítí.

Poznámka: V rámci hodnocení Technology Fast 500 EMEA vypracovaného Deloitte &Touche byla společnost Karneval Media loni vyhodnocena jako jedna z nejrychleji rostoucích firem v oblasti EMEA. S růstem 138 procent, zaznamenávaným za posledních pět let, byl Karneval zařazen mezi nejrychleji rostoucí technologické firmy v Evropě. V podobném hodnocení Deloitte Technology Fast 50, které hodnotilo pouze středoevropské společnosti, získal Karneval 36 místo. Hodnocení Deloitte odráží hospodářský růst Karnevalu za posledních pět let, což poukazuje na dlouhodobou vysokou poptávku po video a internetových službách Karnevalu.

O společnosti Karneval Media
Karneval Media poskytuje služby kabelové televize a vysokorychlostního internetu. Celkový počet domácností v dosahu kabelové sítě Karneval Media se vyšplhal na 500 tisíc, přičemž společnost má dohromady přes 270 tisíc zákazníků. Na vysokorychlostní internet kabelové televize se nyní může připojit přes 450 tisíc domácností.

Karneval Media a jeho předchůdci investovali přes čtyři miliardy korun do výstavby a rozvoje kabelových rozvodů a služeb. Hlavní investice směřovaly do technologického rozvoje sítí, zákaznického a technického servisu a kvalitní nabídky programů. Ta obsahuje až 40 programů, přičemž 30 z nich je v českém či slovenském jazyce nebo s českými titulky.

Majoritním vlastníkem Karneval Media, s. r. o., je investiční společností EMP Europe. Minoritním akcionářem je Baring Communications Equity Emerging Europe. Se svým 138procentním růstem, zaznamenávaným během pěti let, patří Karneval podle hodnocení Deloitte &Touche mezi nejrychleji rostoucí technologické firmy v Evropě