Hlavní navigace

Oracle a i-flex solutions certifikují aplikace i-flex pro provoz s Oracle Fusion Middleware

[Tisková zpráva] ORACLE OPENWORLD, San Francisco, 27. října 2006 - Společnosti Oracle a i-flex solutions oznámily certifikaci aplikací i-flex pro aplikační server Oracle Application Server 10g, komponentu Oracle Fusion Middleware.

Sdílet

Tato certifikace umožňuje společnostem poskytujícím finanční služby zvyšovat kapacitu a získat větší přehled o podnikání bez vynaložení finančních nákladů, a to díky používání aplikací orientovaných na služby a procesů založených na standardech. Certifikace je součástí strategie společnosti Oracle, která usiluje o vytvoření komplexní sady obchodních aplikací pro zákazníky poskytující finanční služby. Společnosti Oracle a i-flex rovněž zveřejnily plány certifikace dalších komponent Oracle Fusion Middleware s aplikacemi i-flex.

Certifikace aplikací i-flex, která pokrývá produkty Daybreak, FLEXCUBE, i-flex Process Framework for Banking (iPFB) a Reveleus, s Oracle Fusion Middleware umožní zákazníkům snáze integrovat a podporovat jejich současnou kombinaci aplikací Oracle a aplikací jiných dodavatelů a současně staví základy architektury orientované na služby. Po certifikaci Oracle Fusion Middleware se sadou aplikací Oracle E-Business Suite, řešeními a aplikacemi Oracle PeopleSoft Enterprise, Oracle Retail Merchandise Operations Management, Oracle JD Edwards EnterpriseOne a Oracle Siebel CRM umožňuje certifikace s aplikacemi i-flex zákazníkům integrovat software i-flex s širokou škálou existujících aplikací společnosti Oracle zaměřených na finanční služby, řízení odběratelských vztahů, finance, řízení výkonu podniku a další horizontální podnikové aplikace. Výsledkem je ve své třídě nejlepší společná nabídka společností Oracle a i-flex pro obor finančních služeb. Zákazníci mohou díky ní snáze zabezpečit své procesy, transakce a data a přijímat informovanější obchodní rozhodnutí.

Společnosti Oracle a i-flex rovněž plánují certifikaci Daybreak, FLEXCUBE, iPFB a Reveleus s dalšími komponentami komplexního middleware společnosti Oracle. Tato nabídka zahrnuje: Oracle Business Intelligence, Oracle Business Process Analysis Suite, Oracle Identity Management a Oracle SOA Suite.