Hlavní navigace

Oracle Application Server 10g usnadňuje integraci díky certifikaci pro nejdůležitější standardy B2B

[Tisková zpráva]

Sdílet

Oracle Application Server 10g usnadňuje integraci díky certifikaci pro nejdůležitější standardy B2B

Řešení EDIINT AS2 a RosettaNet společnosti Oracle byla certifikována pro snadné připojení k systémům předních společností

REDWOOD SHORES, Kalifornie, 19. července 2004 – Oracle Application Server 10g byl certifikován pro podporu všech důležitých standardů B2B, takže umožňuje organizacím snadno vyhovět požadavkům společností jako Cisco, Intel, Wal-Mart, Home Depot nebo Lowe.

Rozšířením podpory pro nejdůležitější protokoly B2B umožňuje Oracle zákazníkům udržovat vztahy s širokou řadou obchodních partnerů a zároveň snížit celkové náklady na integraci a zkvalitnit možnost kontroly.

Díky zdokonalené podpoře standardů jako EDIINT AS2 (EDI over the Internet-AS2) a RosettaNet umožňuje Oracle Application Server 10g společnostem v odvětvích technologií, výroby, maloobchodu a spotřebního zboží okamžitě se připojit k dodavatelským řetězcům jejich obchodních partnerů pomocí nejdůležitějších standardů B2B. Pomocí propojovacích nástrojů a integračních funkcí řešení Oracle Application Server 10g organizace mohou okamžitě splnit směrnice společností Cisco, Intel nebo Wal-Mart pro integraci. Jeho součásti poskytují funkce pro správu obchodních partnerů, které umožňují uživatelům definovat profily jednotlivých obchodních partnerů, dohody o úrovni služby, bezpečnostní požadavky a preferovaný protokol pro interakci. Komplexní podporou standardů B2B může Oracle Application Server 10g snížit náklady na podporu existujících obchodních partnerů a usnadnit rychlé vybudování postupů elektronické spolupráce se zákazníky a partnery.

Standardy B2B pro integraci dodavatelského řetězce a obchodních partnerů umožňují společnostem přejít z drahého programování v proprietárních systémech na otevřené, interoperabilní standardy, které lze přizpůsobovat měnícím se podnikatelským potřebám. V minulosti se pro interakci mezi obchodními partnery používaly neškálovatelné postupy včetně virtuálních privátních sítí EDI, faxů a e-mailů.

Tímto oznámením společnost Oracle dále přispívá k prosazení standardů pro e-business. Její představitelé jsou aktivními členy klíčových standardizačních orgánů pro B2B včetně organizací RosettaNet, Web Services Choreograph Interface (WSCI) a Business Process Management Initiative Organization (BPMI). Kromě toho je Oracle Application Server 10g certifikován pro podporu klíčových protokolů B2B jako EDIINT AS2, RosettaNet a HIPAA.

Dostupnost

Zmiňované funkce pro integraci B2B jsou součástí řešení Oracle Application Server 10g Enterprise Edition, které je v současné době k dispozici za 20 000 dolarů na CPU. Další informace najdete na adrese http://www.ora­cle.com/soluti­ons/integrati­on.

Oracle Application Server 10g

Oracle Application Server 10g, první aplikační server s podporou gridu, je integrovaná, na standardech založená softwarová platforma, která umožňuje organizacím všech velikostí pohotověji reagovat na měnící se obchodní požadavky. Oracle Application Server 10g nabízí v jediném balíku plnou podporu prostředí J2EE a výpočetních sítí, zabudovaný software podnikového portálu, vysokorychlostní caching, funkce pro analýzu obchodních informací, rychlý vývoj aplikací, integraci aplikací a firemních procesů, bezdrátové funkce, webové služby a další vlastnosti. Vzhledem k tomu, že je Oracle Application Server 10g optimalizován pro využití gridu v podnicích, umožňuje zákazníkům dosáhnout vyšší dostupnosti jejich informačních systémů a šetřit náklady na hardware a správu.

O společnosti Oracle

Oracle je největší světový dodavatel podnikového software. Další informace o společnosti Oracle najdete na http://www.ora­cle.com.

Kontakty: Marta Kašpárková-Lipovská / Michal Srba
Oracle Czech, s.r.o. / Virklis – PR Agency
+420 221 438 133 / +420 241 742 675
marta.kasparko­va@oracle.com / michal.srba@vir­klis.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).