Hlavní navigace

Oracle iLearning na úřadě vlády ČR

[Tisková zpráva]

Sdílet

Oracle iLearning na úřadě vlády ČR

Úřad vlády ČR školí své úředníky pomocí moderních technologií

Praha, Česká republika, 16. dubna 2004 – Společnost Oracle, největší světový dodavatel podnikového software, a Úřad vlády ČR – Generální ředitelství státní služby – oznámily, že odbor Institutu státní správy zahájil školení zaměstnanců ve správních úřadech o strukturální politice EU a strategickém plánování veřejných projektů formou elektronických kurzů. Systém zajišťující řízení a správu elektronických kurzů, Oracle iLearning, dodala společnost Oracle Czech.

Projekt umožní všem zainteresovaným orgánům státní správy rychlé a kvalitní proškolení zaměstnanců a zároveň přinese značné finanční a časové úspory ve srovnání s klasickým prezenčním školením. Celková efektivita vzdělávacího procesu vzroste především tím, že umožní jednotlivým účastníkům optimální plánování času věnovaného studiu a odpadne také potřeba cestování a s tím spojené náklady.

O Oracle iLearning

Oracle iLearning je elektronický podnikový vzdělávací systém, jenž poskytuje efektivní internetové školení a kurzy. Jde o finančně výhodný způsob vzdělávání, který je k dispozici jako online služba, čímž je eliminována potřeba komplexní instalace a následné správy software.

Hlavní přínosy řešení
. Jednotné informace všem ve stejný moment
. Snížení tráveného času na cestách za školením
. Snížení nákladů na ubytování, pronájmy a diety
. Kvalitnější zpětná vazba z kurzů
. Individuální přístup k výukové metodě
. Jednoduchá integrace do stávajícího prostředí IT

O společnosti Oracle

Oracle je největší světový dodavatel podnikového software. Další informace o společnosti Oracle naleznete na www.oracle.com.

Generální ředitelství státní služby bylo vytvořeno ke dni 15.6.2002 v souladu se zákonem č. 218/2002 Sb. o službě státních zaměstnanců ve správních úřadech a o odměňování těchto zaměstnanců a ostatních zaměstnanců ve správních úřadech (služební zákon). Je organizační jednotkou Úřadu vlády České republiky, působí jako organizační, koncepční, koordinační, ústřední řídicí, výkonné a kontrolní místo ve věcech státní služby podle služebního zákona a současně vykonává činnosti a úkoly „ústředního útvaru pro personální a vzdělávací činnosti ve státní správě“ (usnesení vlády č. 1277/2000).

Kontakty:
Marta Kašpárková / Michal Srba
Oracle Czech, s.r.o. / Virklis – PR Agency
+420 221 438 133 / +420 241 742 675
marta.kasparko­va@oracle.com / michal.srba@vir­klis.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).