Hlavní navigace

Oracle oznamuje Oracle Data Integration Suite

[Tisková zpráva] Komplexní platforma přináší nejlepší integraci dat ve své třídě s architekturou orientovanou na služby a master data management.

Sdílet

Redwood Shores, USA – 4. února 2008
Společnost Oracle oznámila okamžitou dostupnost produktu Oracle Data Integration Suite.

Oracle Data Integration Suite je komplexní integrační platforma, jež propojuje heterogenní zdroje dat a aplikace a poskytuje jasná, přesná a včasná data napříč celým podnikem. Oracle Data Integration Suite je součástí middlewaru Oracle Fusion, rychle rostoucí technologické základny architektury orientované na služby, která vyhovuje všem relevantním standardům a je složena z nejlepších komponent svého druhu.

Komponenty produktu Oracle Data Integration Suite tvoří konzistentní a otevřenou kostru pro integraci dat z různých zdrojů a aplikací včetně IBM DB2, MySQL, Microsoft SQL Server, Teradata, Oracle Database a aplikací pro plánování podnikových prostředků Oracle i jiných dodavatelů.

Plně integrované, prvotřídní funkce Oracle Data Integration Suite vyhovují rozmanitým potřebám v oblasti integrace dat. Spojují nejlepší nové technologie architektury orientované na služby (SOA) s konvenčními komponentami správy dat, jako jsou funkce pro extrakci, načtení a transformaci dat (E-LT), funkce pro zajištění kvality dat (DQ), profilování dat (DP) a master data management (MDM). Oracle Data Integration Suite kombinuje hlavní přednosti technologií Oracle v oblasti správy podnikových procesů a řízení změn s funkcemi produktu Oracle Hyperion pro správu hlavních dat. Dále nabízí rozsáhlé služby přesunu a doručování dat, široké možnosti připojení ke zdrojům dat, základní služby integrace dat a služby metadat.

Díky sjednocení funkcí BPM, MDM, DQ a DP v základně E-LT může Oracle poskytnout podnikům nejkomplexnější a nejúčinnější řešení integrace dat – v moderní, otevřené a na standardech založené platformě SOA.

Oracle Data Integration Suite může volitelně obsahovat technologii gridu pro sdílené zpracování dat v paměti. K dispozici jsou také nové produkty Oracle Data Profiling a Oracle Data Quality for Oracle Data Integrator, které byly vyvinuty ve spolupráci se společností Harte-Hanks Trillium Software. Trillium Software System je zabudován v produktu Oracle Data Integrator.

Oracle Fusion Middleware
Komplexní, na standardech založená řada produktů střední vrstvy Oracle Fusion Middleware zahrnuje portály, nástroje pro řízení procesů, aplikační infrastrukturu, vývojové nástroje, řešení správy podnikového obsahu a analytické nástroje. Oracle Fusion Middleware umožňuje organizacím zvyšovat jejich kapacitu pro růst a změny, poskytuje jim lepší vhled do obchodní činnosti, pomáhá snižovat rizika a prosazovat uplatňování předpisů a usnadňuje spolupráci se zákazníky, partnery a pracovníky. Řešení Oracle Fusion Middleware nyní používá více než 53 000 zákazníků včetně předních organizací v odvětví finančních služeb, telekomunikací, výroby, maloobchodu, farmacie, zdravotnictví a také ve veřejném sektoru. Oracle Fusion Middleware podporuje 9 000 partnerů včetně předních dodavatelů softwaru, prodejců s přidanou hodnotou a systémových integrátorů. Další informace najdete na webu: http://www.ora­cle.com/middle­ware.

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle najdete na webu http://www.ora­cle.com.