Hlavní navigace

Oracle představuje Oracle Fusion Middleware 11g

[Tisková zpráva] Moderní aplikační platforma má poskytnout zákazníkům jednotnou a bezpečnou infrastrukturu pro vytváření a nasazování moderních aplikací orientovaných na služby

Sdílet

San Francisco, Kalifornie, 21. listopadu 2007 – Společnost Oracle představila plánované vlastnosti další generace své moderní aplikační platformy Oracle Fusion Middleware 11g. Tato betaverze nabízí dokonale integrovanou funkčnost architektury orientované na služby (SOA), gridu a webových aplikací podle standardu WEB 2.0 v jediné, za provozu rozšiřitelné a bezpečné aplikační platformě. Oracle předvedl mnohá zásadní vylepšení plánovaná pro Oracle Fusion Middleware včetně nové funkčnosti komponent:

 • Oracle SOA Suite
 • Oracle WebCenter Suite
 • Oracle JDeveloper a Application Development Framework
 • Oracle Application Server
 • Oracle Identity Management Suite
 • Oracle Enterprise Content Management Suite
 • Oracle Business Intelligence Suite a Enterprise Performance Management System
 • Oracle Enterprise Manager pro Oracle Fusion Middleware

Předběžná verze nabízí hlubší integraci mezi produkty řady Oracle Fusion Middleware a také vylepšení společné infrastruktury sdílené těmito produkty.

„Tato plánovaná verze řešení Oracle Fusion Middleware představuje pro zákazníky zásadní příležitost dále sjednotit a zabezpečit aplikace a procesy, jež podporují jejich podnikání. Zároveň jim umožňuje realizovat další generaci projektů v oblasti SOA, WEBu 2.0 a integrace,“ řekl Thomas Kurian, senior viceprezident, Oracle Server Technologies. „Oracle Fusion Middleware umožní podnikům všech velikostí skutečně transformovat postupy vytváření a distribuce moderních aplikací.“

Těsnější integrace znamená přínosy pro zákazníky
Oracle Fusion Middleware je nejlépe integrovaná řada middlewarových produktů na trhu. Umožňuje zákazníkům zvyšovat jejich kapacitu pro růst a změny, získat lepší vhled do podnikového provozu, zmírňovat rizika, prosazovat shodu s předpisy a úzce spolupracovat se zákazníky, partnery a pracovníky. Na základě současných plánů pro další vývoj produktu má Oracle Fusion Middleware 11g přinést těsnější integraci všech dílčích komponent.

Hlavní přednosti a vlastnosti Oracle Fusion Middleware 11g Podle aktuálních plánů na vývoj produktu přinese Oracle Fusion Middleware 11g komplexní vylepšení vycházející z požadavků zákazníků, která umožní firmám transformovat jejich informační architekturu. Klíčové vlastnosti, které nyní Oracle představil, umožní zákazníkům:

 • stavět na moderní, komplexní platformě aplikací orientovaných na služby,
 • vyvíjet bohatší aplikace generace Enterprise 2.0,
 • lépe spravovat celý životní cyklus uživatelských identit.

Oracle už ve spolupráci se zákazníky uskutečnil čtyři cykly betatestování. U posledního vývojového stádia Oracle Fusion Middleware 11g zaznamenávají první beta zákazníci výrazné přínosy některých nových funkcí a zdokonalené integrace napříč produkty.