Hlavní navigace

Oracle rozšiřuje nabídku produktů Oracle Fusion Middleware pro správu podnikových procesů o platformu IDS Scheer ARIS

[Tisková zpráva] REDWOOD SHORES, Kalifornie, 2. srpna 2006 – Společnost Oracle oznámila dohodu se společností IDS Scheer, jež pomůže organizacím urychlit projekty správy podnikových procesů (BPM) a zkvalitnit spolupráci různých podnikových oddělení s oddělením IT. Portfolio produktů BPM společnosti Oracle, které nyní zahrnuje také platformu IDS Scheer ARIS, bude podporovat celý životní cyklus podnikových procesů zákazníků od modelování a simulace až po nasazení a optimalizaci v heterogenních informačních systémech.

Sdílet

Dohoda zahrnuje plán nabízet sadu Oracle Business Process Analysis Suite, která bude postavena na špičkové platformě ARIS společnosti IDS Scheer. Oracle Business Process Analysis Suite doplní stávající produkty společnosti Oracle pro správu podnikových procesů, například Oracle SOA Suite a Oracle BPEL Process Manager, a bude možné nasadit ji s aplikacemi Oracle i s aplikacemi jiných dodavatelů. Podnikovým analytikům a architektům poskytne funkce pro modelování, simulaci a publikování podnikových procesů. Kromě toho jsou produkty Oracle Business Process Analysis Suite a Oracle BPEL Process Manager optimalizovány pro použití s aplikacemi Oracle E-Business Suite, Oracle PeopleSoft Enterprise a Siebel a bude možné je používat k modelování a spouštění podnikových procesů pro aplikace Oracle Fusion.

Na standardech založené technologie správy podnikových procesů umožňují organizacím vytvářet, přizpůsobovat a optimalizovat podnikové procesy na podporu jejich konkurenční pozice, zajištění shody s předpisy a zvyšování efektivity provozu. Komplementární technologie Oracle a IDS Scheer pomohou zákazníkům lépe rozumět procesům, dokumentovat je a rychle upravovat podle měnících se podnikatelských potřeb a požadavků na IT. Umožní automatizovat a optimalizovat uzavřené procesy prostřednictvím sdílených metadat a jednotného úložiště, takže změny provedené na vrstvě jazyka BPEL (Business Process Execution Language) se projeví i na vrstvě návrhu a modelování procesu a naopak.

Sada Oracle Business Process Analysis Suite bude všeobecně k dispozici na podzim. Další informace o sadě Oracle Business Process Analysis Suite najdete na adrese http://www.ora­cle.com/goto/bpm.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).