Hlavní navigace

Oracle Siebel Enterprise Marketing Suite poráží konkurenci

[Tisková zpráva] REDWOOD SHORES, Kalifornie, 23. dubna 2007 –Sada aplikací Siebel Enterprise Marketing Suite se umístila v kvadrantu lídrů v letošní zprávě Magic Quadrant agentury Gartner o nástrojích pro řízení vícekanálové kampaně. Gartner při hodnocení ve zprávě Magic Quadrant vychází z ucelenosti vize dodavatelů a z jejich schopnosti ji úspěšně realizovat. Tato zpráva byla vydána 6. dubna 2007 a bylo v ní hodnoceno 15 dodavatelů.

Sdílet

Sada aplikací Siebel Enterprise Marketing Suite propojuje strategii a plánování s vícekanálovou realizací strategie a měřením postupu. Nabízí také integrovaná a modulární řešení, jež pokrývají plánování a správu zdrojů, řízení kampaně, segmentaci a zacílení, e-mailový a webový marketing, správu akcí, kanálový marketing, řízení věrnostních programů, řízení obchodních kontaktů a odpovědí na ně a také analýzu marketingu. Oracle uvedl 31. ledna novou verzi své sady marketingových aplikací Siebel Enterprise Marketing 8.0, která pomáhá marketingu dosáhnout výraznějšího strategického dopadu a celkově zlepšit dojem zákazníků ze spolupráce s organizací. Mezi nejvýraznější novinky v této verzi patří vylepšení nástrojů pro správu marketingových prostředků, řízení kampaní a nabídek, funkce pro řízení věrnostních programů a také nové webové služby pro marketing.

„Jsme přesvědčeni, že tato vedoucí pozice potvrzuje naši silnou tržní dynamiku a kvalitu našich prvotřídních marketingových řešení pro B2B i B2C,“ řekla viceprezidentka společnosti Oracle pro marketingovou a věrnostní strategii Melissa Boxer. „Je nám ctí, že nás Gartner umístil v kvadrantu lídrů a jsme odhodláni v této oblasti dále investovat a stavět na této vedoucí pozici.“

Bezplatnou kopii celé zprávy 2007 Gartner Multi Channel Magic Quadrant můžete od společnosti Oracle získat na adrese http://mediapro­ducts.gartner­.com/reprints/o­racle/147196.html.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).