Hlavní navigace

Oracle uspořádá pro dodavatele softwaru sadu seminářů zaměřených na podnikatelskou strategii a technické informace

[Tisková zpráva] Společnost Oracle spouští sérii vzdělávacích seminářů pro potřeby nezávislých dodavatelů softwaru (ISV), které budou věnovány technologiím Oracle Database 10g a Oracle Fusion Middleware 10g. Semináře nyní začínají v Severní Americe. Do evropského, asijsko-pacifického a jihoamerického regionu se dostanou na počátku příštího roku. Kurzy poskytnou dodavatelům softwaru potřebné znalosti a kvalifikaci pro využívání technologií Oracle, od povšechných přehledových lekcí až po hloubková technická školení. V České republice se semináře uskuteční na jaře 2006.

Sdílet

Produktová řada Oracle Fusion Middleware poskytuje zákazníkům společnosti Oracle jedinečnou konkurenční výhodu v podobě zvýšení efektivity. Tyto integrované, komplexní produkty jsou totiž založeny na standardech a poskytují dodavatelům softwaru finančně výhodná, škálovatelná, flexibilní a bezpečná řešení. Dodavatelé softwaru tak získávají prostředky pro pohotový vývoj aplikací na platformě Oracle Fusion Middleware 10g, jež odpovídají komplexním potřebám zákazníků z hlediska zabezpečení, předpisů, průmyslových odvětví a podnikání. Jedinečnost řešení jen podtrhuje fakt, že Oracle Fusion Middleware je nejrychleji rostoucí sada middlewaru na světě. Nepřímé tržby v posledním fiskálním roce tvořily 41 procent tržeb z prodeje platforem.
Na celém světě už tisíce nezávislých dodavatelů softwaru certifikovaly a podporují Oracle Fusion Middleware 10g. Řada z nich už dokonce migrovala z jiných aplikačních serverů. Oracle Fusion Middleware 10g je certifikován pro aplikace Oracle E-Business Suite, PeopleSoft a JD Edwards Enterprise. Dodavatelé softwaru tak mohou snadno integrovat podnikové aplikace Oracle na společné, standardizované architektuře a platformě střední vrstvy.
Oracle Database 10g je jediná databáze na trhu, která byla navržena pro výpočetní sítě. Přináší nejvyšší výkon, škálovatelnost, dostupnost, zabezpečení a nejsnazší správu levných sítí standardizovaných serverů a úložných zařízení. Dodavatelé softwaru pomocí Oracle Database 10g rozšiřují svá řešení o funkce poskytování identit, jednoduchého šifrování dat, snadné škálovatelnosti a vysoké dostupnosti napříč všemi vývojovými prostředími a operačními systémy.

Strategické školení bude určeno pro manažery
Techničtí ředitelé, produktoví manažeři a pracovníci marketingu ocení dvouhodinový strategický briefing, který jim vysvětlí, jak mohou nezávislí dodavatelé softwaru s technologiemi Oracle Database 10g a Oracle Fusion Middleware 10g vytvářet aplikace orientované na služby a optimalizovat podnikové procesy. Dodavatelé softwaru se také naučí jak budovat a rozvíjet podnikový systém na technologii Oracle a seznámí se s klíčovými principy Oracle Fusion Middleware, které zahrnují funkce business intelligence, průmyslové standardy, architektury orientované na služby, prvotřídní funkčnost a vynikající provozní vlastnosti.

Technický pohled na Oracle Database a Oracle Fusion Middleware pro experty
Vývojáři, architekti middlewaru a správci databází se mohou zúčastnit jednodenních podrobných technických briefingů na téma Oracle Database 10g – včetně Oracle Real Application Clusters – nebo Oracle Fusion Middleware. V jejich průběhu budou odborníci společnosti Oracle hovořit o výhodách upgradu na Oracle Database 10g, o migraci aplikací z jiných databází na Oracle a o dodávání Oracle Database 10g v balíku s aplikacemi jiných dodavatelů. Během seminářů se dodavatelé softwaru seznámí s možnostmi zvyšování spolehlivosti a dostupnosti aplikací a zároveň snižování nákladů na implementaci pomocí Oracle Database. Také se naučí, jak používat technické zdroje společnosti Oracle, které jsou k dispozici výhradně dodavatelům softwaru.
Experti společnosti Oracle dále objasní, jak řada osvědčených produktů střední vrstvy pomáhá organizacím dosahovat větší agilnosti, přijímat informovanější podnikatelská rozhodnutí a snáz integrovat data a procesy napříč různými informačními systémy, které jsou tvořeny technologiemi Oracle i jiných dodavatelů. Nezávislí dodavatelé softwaru se naučí, jak vytvářet webové aplikace orientované na služby, integrovat data a podnikové procesy, automatizovat komplikovanější podnikové procesy a v reálném čase poskytovat přehled o podniku vycházející z analýzy klíčových výkonnostních ukazatelů.

Oracle Database 10g
Oracle Database 10g jako jediná databáze navržená pro výpočetní sítě přináší vysoký výkon, škálovatelnost, dostupnost, zabezpečení a snadnou správu levných sítí standardizovaných úložných zařízení a serverů. Oracle Database 10g je navržena tak, aby ji bylo možné efektivně provozovat na malých blade serverech, na největších víceprocesorových serverech i na clusterech všech velikostí. Je vybavena automatickými funkcemi pro správu, které zaručují snadný, cenově výhodný provoz. Vzhledem k jedinečné schopnosti nativně spravovat veškerá data, od obvyklých podnikových informací přes dokumenty XML až po prostorové a lokační informace, je Oracle Database 10g ideální volbou pro zpracování online transakcí, podporu rozhodování a správu obsahu.
Oracle Fusion Middleware
Middleware Oracle Fusion je komplexní řada produktů střední vrstvy, jež zahrnuje špičková řešení architektury SOA: Oracle Application Server 10g; související produkty řady Oracle Application Server jako například Oracle Identity Management, Oracle Business Intelligence, Oracle BPEL Process Manager, Oracle Web Services Manager, Oracle Business Activity Monitoring, Oracle COREid Products, Oracle Portal a Oracle Integration; Oracle Data Hubs; Oracle Content Services 10g, Oracle Real Time Collaboration 10g a Oracle Unified Messaging. Tato řada osvědčených produktů střední vrstvy pomáhá organizacím dosahovat větší agilnosti, přijímat informovanější podnikatelská rozhodnutí a snáz integrovat data a procesy napříč různými informačními systémy – včetně technologií Oracle i jiných dodavatelů. Oracle Fusion Middleware také zákazníkům poskytuje komplexní podporu životního cyklu aplikací orientovaných na služby a přináší bezkonkurenční interoperabilitu s existující informační infrastrukturou podniků. Další informace naleznete na www.oracle.com/mid­dleware.

Oracle PartnerNetwork
Oracle PartnerNetwork je globální obchodní síť 15 000 společností, které dodávají inovativní softwarová řešení založená na softwaru Oracle. Prvotřídními produkty Oracle, školeními, technickými službami, marketingovou a prodejní podporou poskytuje program Oracle PartnerNetwork partnerům prostředky pro úspěch v současné globální ekonomice. Partneři Oracle jsou schopni nabízet zákazníkům špičková řešení podporovaná pozicí společnosti Oracle jako největšího světového dodavatele podnikového softwaru. Partneři, kteří prokážou vynikající znalost produktů, technickou odbornost a odhodlání úzce spolupracovat se společností Oracle, mají nárok na partnerství různých úrovní Oracle Certified Partner. Partneři, kteří prokážou nejvyšší úroveň znalosti produktů, technickou odbornost a odhodlání úzce spolupracovat se společností Oracle, mají nárok na partnerství úrovně Oracle Certified Advantage Partner.http://o­raclepartnernet­work.oracle.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).