Hlavní navigace

Oracle uvádí sadu aplikací pro informovaný maloobchodní prodej

[Tisková zpráva] Oracle Retail Release 13 přináší více informací, lepší integraci a větší hodnotu maloobchodníkům všech velikostí a napříč klíčovými průmyslovými segmenty.

Sdílet

Praha – 26. června 2008 – V reakci na dramatické transformace odehrávající se v maloobchodním odvětví oznámila společnost Oracle dostupnost Oracle Retail Release 13, dosud nejucelenější integrované sady softwarových aplikací pro informovaný maloobchodní prodej.

Oracle Retail Release 13 je výsledkem strategických akvizic nejlepších aplikací svého druhu a také dlouhodobé vize společnosti Oracle pro maloobchodní sektor. Umožňuje maloobchodníkům v klíčových vertikálních segmentech včetně módy, potravin a spotřebního zboží zvyšovat ziskovost vztahů se zákazníky.

Oracle Retail Release 13 pomůže maloobchodníkům transformovat nákupní zkušenost zákazníků pomocí analytických informací, na jejichž základě mohou obchodníci lépe rozhodovat o dodavatelském řetězci a zásobování obchodů. Například funkce aplikace Oracle Retail Release 13 pro řízení dodavatelského řetězce propojují dodavatelský řetězec od dodavatele až po spotřebitele a pomáhají obchodníkům efektivněji využívat kapitál k zajištění těch správných výrobků v těch správných obchodech, aby byli zákazníci spokojeni a přitom nedocházelo k nadbytečnému zásobení.

Oracle Retail Release 13 poskytuje platformu založenou na uznávaných standardech, jež umožňuje maloobchodníkům využít stávající investice do IT a dosáhnout vyšší výkonnosti podniku s agilností, flexibilitou a ekonomickou efektivitou. Pomůže tak obchodníkům vytvářet krátkodobou hodnotu a zároveň usilovat o dlouhodobý růst a rozvoj.

Informace jsou klíčem ke kvalifikovanému rozhodování o lokalizovaném merchandisingu, optimalizovaným plánům nabídky, rozvržení obchodů a stanovování cen. Oracle Retail Release 13 pomáhá dosáhnout měřitelných výsledků napříč celým maloobchodním podnikem včetně obchodů, merchandisingových operací, plánování a optimalizace merchandisingu a řízení dodavatelského řetězce.

Klíčová vylepšení v aplikaci Oracle Retail Release 13
Pravidelná optimalizace cen – funkce Regular Price Optimization zajišťuje optimalizaci celého životního cyklu tvorby cen a umožňuje nastavit generování cen s ohledem na maximalizaci marží, prodeje a výhodnosti pro zákazníka.

Merchant Workspace – poskytuje uživatelům aplikace Oracle Retail Release 13 funkce jednotného přihlašování, kontrolního panelu a generování sestav napříč různými řešeními.

Velkoobchodní funkčnost – nabízí maloobchodníkům novou příležitost rozšiřování podílu na trhu prodejem výrobků jiným podnikům.

Globální funkce pro optimalizaci výkonu – zahrnují funkce několika účetních sad a vylepšení databáze skladových zásob pro účely DPH, které pomohou obchodním řetězcům s mezinárodní expanzí.

Vyspělé bezpečnostní funkce – vylepšené protokolování činnosti uživatelů a dokumentace k zabezpečené implementaci pomůže s ochranou zákaznických informací a při projektech zajištění shody s platnými předpisy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).