Hlavní navigace

Orbit a BBC Worldwide obnovují televizní dohodu na Středním Východu

[Tisková zpráva] Diváci na Středním Východě se mohou v novém roce těšit na větší počet nejúspěšnějších britských programů. Vyplývá to z obnovené smlouvy mezi společností Orbit a BBC Prime. Na smlouvě se dohodly BBC Worldwide, komerční sekce BBC a družicová síť televizních a rozhlasových stanic Orbit (Orbit Satellite Television and Radio Network) v předvečer zahájení výstavy „Ideální domov“ (Gulf News Ideal Home Show) v Dubaji.

Sdílet

Obnovená smlouva předpokládá užší vztah obou partnerů, upevňuje jejich společné reklamní činnosti v regionu a obohacuje nabídku produktů a seriálů, kterou společnost Orbit předkládá svému rozrůstajícímu se publiku na Středním Východu.

Ali Ajouz, viceprezident pro Marketing a PR družicové sítě televizních a rozhlasových stanic Orbit (Orbit Satellite Television and Radio Network) spolu s Wayne Dunsfordem, ředitelem kanálů BBC Worldwide společně oznámili v Dubaji obnovení smlouvy. Ali Ajouz řekl: Náš vztah s BBC Prime je pevný a tato smlouva nás ještě více sblíží. Obnovená dohoda je příležitostí pro Orbit, aby rozšířil a zlepšil, co je schopen dodat svým televizním divákům. Umožňuje nám přinést našim předplatitelům vybrané nejlepší programy BBC.

Wayne Dunsford dodal: Společnost Orbit je pro nás velice důležitým partnerem a těšíme se na další rozvoj vztahů s touto společností a poskytování kvalitnější britské zábavy jejím předplatitelům.

Vrcholné body nové sezóny zahrnují přímý přenos z udělování cen BAFTA (Britská akademie filmových a televizních umění) stále důležitějších a velmi přitažlivých britských filmových cen, dramatickou tvorbu pozitivně přijímanou filmovými kritiky jako například Canterbury Tales (Canterburské povídky) a A Thing Called Love (Takzvaná láska), a oceněné komedie včetně Little Britain (Malá Británie) a The Kumars at No. 42 (Kumarsovi v čísle 42).

V nové etapě se předpokládá spolupráce mezi společností Orbit a BBC Prime na řadě svěžích reklamních činností zaměřených na přiblížení se k rostoucím počtu diváků kanálu na Středním Východě. Tyto činnosti zahrnují přímý marketing, předpremiéry filmů, reklamní kampaně a on-line propagace a reklamy zaměřené na dodávání čerstvých informací televizním divákům BBC Prime i propagování kanálu směrem k novému publiku.