Hlavní navigace

Orbitel zavádí inovativní řešení společnosti Highdeal pro stanovování cen, rating a billing hlasových a datových služeb

[Tisková zpráva] Paris, 13. dubna 2007 – Highdeal, největší poskytovatel řešení pro stanovování a výpočty cen, rating a billing, dnes oznámil, že Orbitel, bulharská telekomunikační společnost, zavádí oceněné inovativní řešení Highdeal Transactive® pro stanovování a výpočty cen, rating a billing svého širokého portfolia datových komunikačních služeb.

Sdílet

Společnost Orbitel, součást společnosti Deutshe Telekom Group je po pádu národního monopolu první konkurenceschopná telekomunikační společnost v Bulharsku. Orbitel nabízí konvergentní komunikační řešení pro telefony, vysokorychlostní internet a to ve více než 35 městech v Bulharsku. Od svého založení, společnost Orbitel získala přední pozice ve všech segmentech trhu.

Highdeal Transactive® je technologicky vyspělé řešení, které bylo zavedeno s IP infrastrukturou Orbitelu za účelem stanovovaní a výpočty cen, rating a billing možnosti určené pro ISP a VPN služby obchodním partnerům . Řešení Highdeal Transactive bylo zavedeno k řízení velkého objemu transakcí klientů využívajících platebních “post-paid” služeb. Bulharský operátor rovněž v budoucnosti plánuje zavedení řešení Highdeal Transactive k řízení zákazníků využívajících platebních “prepaid” a “postpaid” služeb.

“Zvažovali jsme řadu předních poskytovatelů řešení, společnost Highdeal jsme zvolili pro její flexibilitu při tvorbě a modifikaci nových nabídek, stejně tak jako pro schopnost zajistit jak “prepaid” tak “postpaid” platební mechanismy. Inovativní řešení společnosti Highdeal nám umožní rychlou integraci a zavádění, což je podstatný požadavek pro naše komunikační projekty, včetně nejnovější integrace našich hlasových služeb. říká Victor Francess, generální ředitel společnosti Orbitel.

“Nesmírně nás těší, že můžeme být součástí rozsáhlého komunikačního projektu v Bulharsku. Společnost Orbitel je dalším z příkladů úspěšného působení společnosti v zemích východní Evropy.” zmiňuje Eric Lavenir, vice-prezident pro prodej společnosti Highdeal.