Hlavní navigace

Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice si společně užily poslední prázdninové odpoledne

[Tisková zpráva] Herci a tvůrci oblíbených seriálů TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice se sešli na westernovém ranči a společně si skvěle užili poslední prázdninové odpoledne.

Sdílet

Praha, 1. září 2011 – Den před zahájením školního roku se sešli herci a tvůrci nejoblíbenějších seriálů TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice po prázdninové natáčecí pauze, aby strávili společné odpoledne na westernovém ranči. Mnozí se s chutí zapojili do „westernových aktivit“ a vyzkoušeli si například střelbu z luků a kuší, jízdu na koni, a ti odvážnější dokonce jízdu na simulátoru elektrického býka.

Nejzdatnějším jezdcem na koni byla bezkonkurenčně herečka Míša Kuklová (Lea Vágnerová). Ve střelbě z luku skončil na 1. místě Filip Tomsa (Filip Vajner), na 2. místě Ladislav Ondřej (Jakub Mázl) a na 3. místě Jakub Štáfek (Matěj Jordán). Ve střelbě z kuše s přehledem zvítězil Petr Vágner (Radim Novák), na 2. místě se umístil Petr Buchta (Vojta Kalich) a 3. místo mezi střelci zaujala Zlata Adamovská (Běla Valšíková)!

Své herecké kolegy ve střeleckých a jezdeckých disciplínách podporovali také například Petr Štěpánek, Vlasta Žehrová, Sandra Nováková, Lucie Černíková, Kristýna Janáčková, Ivana Jirešová, Bára Štěpánová, Radim Fiala, Ota Jirák, Martin Holec, Honza Cina, Kristýna Podzimková, Dana Syslová, Vašek Matějovský, Helena Němcová, Veronika Petrová, Miroslav Dvořák a další. „Sejít se společně na takových akcích mimo natáčení a divadlo je pro nás pro všechny vždy příjemné,“ dodala Miluška Bittnerová (Eliška Slavíková).

Po celé odpoledne zněly rančem country songy kapely, jejímiž členy se na chvíli stali samotní herci – Martin Holec (Marek Barna) na klávesy a Vašek Matějovský (Miki Seidl) na elektrickou kytaru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).