Hlavní navigace

Ordinace se zítra rozloučí ve velkém stylu!

[Tisková zpráva] Na diváky nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 čeká zítra, tedy 24. června 2010, poslední předprázdninový díl nazvaný Kominíci nosí štěstí, který bude doslova nabitý emocemi a dějovými zvraty. Kromě toho, že přivítáme novou postavu, čeká nás i nejoriginálnější adrenalinová svatba, kterou Kamenice ještě nezažila!

Sdílet

Praha 23. června 2010 – V posledním předprázdninovém dílu nejpopulárnějšího seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, nazvaném Kominíci nosí štěstí, se mohou diváci těšit nejen na nejoriginálnější adrenalinovou svatbu doktora Vladimíra Pusenského a Pavly Barnové na katapultu, ale také na spoustu dalších událostí. Jak se ve své nové pozici ředitele nemocnice zachová Ing. Viktor Hofman, kolik rozdá výpovědí? Jak proběhne Daliborův soud kvůli havárii doktora Šambery a co se stane, až se u Moniky Mandlové nečekaně objeví otec Míši Ota Kovář?

Postava MUDr. Oty Kováře, v jehož roli se představí herec Martin Stránský a kterou zítra poprvé přivítáme v seriálu Ordinace růžové zahradě 2, je muž s temnou minulostí. Dlouho si odpykával ve vězení trest za zranění, které způsobil milenci Moniky Mandlové. Je ovšem výborným lékařem a traumatologem, který stále miluje svou ženu Moniku, a především také dceru Míšu, kterých se nehodlá za žádných okolností vzdát. Jak zareaguje, když najde svou ženu s dávným přítelem? Další díly oblíbeného seriálu přinese TV Nova opět po letní pauze.

I v tomto roce se seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 těšil u diváků velké oblibě. Příběhy kamenických chirurgů průměrně sledovalo 2 238 tisíc diváků starších patnácti let. V cílové skupině 15–54 představuje průměrný podíl na sledovanosti 58,42 %. Rekordní share 63,05 % v této kategorii byl zaznamenán 18. 3. 2010, a to u dílu nazvaném Nevzdám se. V absolutních číslech sledovalo tento díl Ordinace 2 359 tisíc diváků straších patnácti let. U dámského osazenstva, sledujícího Ordinaci (Ž15–24), nejvíce zabodoval díl nazvaný Derniéra, odvysílaný 11. 2. 2010, kdy padl absolutní rekord v podílu na sledovanosti, a to 81,15 %.

Více informací na nova.cz/ordinace