Hlavní navigace

Ordinace slavila, a to hned z několika důvodů!

[Tisková zpráva] Početná skupina herců a tvůrců nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 se sešli na Valentýnské oslavě, aby si společně připili nejen na svátek všech zamilovaných a otevření nové trauma ambulance v Kamenici, ale především na medicínský úspěch svého kolegy doktora Oskara Všetečky, který konečně úspěšně složil svou atestaci.

Sdílet

Praha,10. února 2010 – V duchu motivu, který je Ordinaci vlastní – lásky a zamilovanosti, se neslo valentýnské setkání herců a tvůrců nejsledovanějšího seriálu na českých obrazovkách. Z herců si večírek nenechali ujít Dana Morávková, Tereza Kostková, Miluše Bittnerová, Petr Štěpánek, Petr Vágner, Ivana Jirešová, Sandra Nováková, Martin Písařík, Vlastimil Zavřel, Vlasta Žehrová.

Úvodního slova se na valentýnském večírku ujali herečka Tereza Kostková alias MUDr. Monika Mandlová a Martin Písařík v roli Oskara Všetečky. Společně představili nové herecké kolegy – Petra Konáše v roli MUDr. Roberta Šambery a Nikol Kouklové, kterou diváci brzy uvidí na svých obrazovkách v roli zdravotní sestřičky Báry Barešové. Následoval přípitek u příležitosti otevření nové trauma ambulance v kamenické nemocnici, gratulace patřila doktoru Oskarovi Všetečkovi, který v Ordinaci úspěšně složil svou atestaci.

Po přípitku vylosoval doktorský moderátorský pár jednoho z přítomných hostů, kterého jako svého prvního pacienta vyšetřil v místní improvizované „ordinaci“ sám doktor Oskar Všetečka (Martin Písařík). Pacientovi předal chorobopis se zjištěnou diagnózou, recept na doporučenou léčbu a také vitamínový koš s ovocem. Na setkání, kterého se zúčastnila většina hereckých hvězd populárního seriálu, bylo i díky veselému doktorovi Všetečkovi o zábavu výtečně postaráno.