Hlavní navigace

Ordinace uvádí v den narozenin Novy novou postavu

[Tisková zpráva] Přesně v den šestnáctých narozenin TV Nova, 4. února 2010, uvede její vlajková seriálová loď Ordinace v růžové zahradě 2 na obrazovky novou postavu bývalého filmového režiséra Gustava Šerého. A že se slaví ve velkém, dokazuje hvězdné obsazení nové role, které se ujme herecká legenda Radoslav Brzobohatý.

Sdílet

Praha, 3. února 2010 – Bývalý filmový režisér Gustav Šerý je dokonalý gentleman, velmi šarmantní, umělec a bohém. Dokáže organizovat i bavit společnost. I přesto, že trpí nevyléčitelnou srdeční vadou a ví, že mu již nezbývá mnoho let života, hodlá je využít co nejlépe. Do kamenické nemocnice se dostává jako dávný známý doktora Oskara Všetečky alias „Jánoše“, který býval dětská herecká hvězda v jeho filmech. Režisér Šerý kdysi Oskarovi v jistém smyslu dokonce nahradil nepříliš funkční rodinu a byl to on, kdo mu poradil, aby šel studovat medicínu. Jak se dál bude vyvíjet setkání Oskara Všetečky a režiséra Gustava Šerého?

V roli Gustava Šerého představí legenda českého filmu Radoslav Brzobohatý, kterého diváci znají nejen z divadelních prken, ale především z nesčetného množství filmový rolí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).