Hlavní navigace

Ordinace v růžové zahradě 2 vyrazila za dětmi z dětských domovů do Sobotky

[Tisková zpráva] Ordinace v růžové zahradě 2 přijala pozvání, aby se její zástupci zúčastnili charitativního dětského odpoledne v lidském fotbálku v Sobotce s dětmi z dětských domovů. Před blížícím se létem si tak mohly děti se svými oblíbenými herci užít příjemné sportovní odpoledne.

Sdílet

Praha, 27. června 2011 – V sobotu 25. června 2011 vyrazili společně Petr Vágner, Filip Tomsa, Lenka Zahradnická, Kristýna Janáčková a Jana Stryková na jednu z dalších charitativních akcí pro děti k zámku Humprecht do Sobotky. Herci si děti rozdělili do týmů a postavili se proti sobě v lidském fotbálku! Utkání byla vyrovnaná a plná napětí, ale vítězství posléze jednoznačně získal tým Filipa Tomsy, dětský domov z Mladé Boleslavi. Součástí programu byla i nafukovací horolezecká stěna, taneční vystoupení dětí a různé ruční práce. Sportovní odpoledne herci zakončili dvouhodinovou autogramiádou a společným focením.

„Charitativních akcí se účastníme pravidelně. V Sobotce jsem byl podruhé a užil jsem si to. Přispět k radosti a úsměvu těchto dětí je totiž pro každého z nás ta nejlepší odměna“, dodal Filip Tomsa.