Hlavní navigace

Oslavy 15 let Novy vyvrcholí předáváním cen ANNO 2008

[Tisková zpráva] Výsledky divácké ankety ANNO 2008 o nejoblíbenějšího muže, neoblíbenější ženu, pořad a koprodukční film TV Nova budou vyhlášeny v neděli 8. února večer v přímém přenosu z pražského Hudebního divadla Karlín. Slavnostní galavečer, který se letos koná ve znamení oslav 15. výročí založení televize Nova, bude moderovat Leoš Mareš.

Sdílet

Praha 3. února 2009 – Již v neděli 8. února bude jasné, kdo se v divácké anketě ANNO 2008 stal nejoblíbenější ženou a nejoblíbenějším mužem TV Nova a který z pořadů této stanice a filmů, na nichž se televize podílela, byl v uplynulém roce nejpopulárnější. Jejich jména zazní v přímém přenosu slavnostního galavečera z pražského Hudebního divadla Karlín, kterým bude provázet moderátor Leoš Mareš.

Pro 15. ročník ankety si televize pro diváky přichystala překvapení – prestižní ceny předají favoritům jednotlivých kategorií vítězové prvního ročníku ANNO 1995 Jurinová a Martin Severa, také sportovní komentátor Pavel Poulíček, moderátoři pořadu Mr. GS Michal Suchánek a Richard Genzer a další známé osobnosti.

Atmosféru slavnostního večera navodí zpěváci Lucie Bílá, Petr Janda a jeho dcera Marta Jandová, Ewa Farna a Ondřej Ruml, doprovázet je bude orchestr Pajky Pajk Martina Kumžáka.

V již patnácté anketě v pořadí diváci opět volili své favority prostřednictvím sms zpráv, internetu a kupónů otištěných ve vybraných tiskovinách. Z jejich hlasů byly v prvních třech kategoriích (vítězný film se určuje podle návštěvnosti v kinech) nominovány tyto pětice

Nejoblíbenější žena TV Nova:
Zlata Adamovská
Jiřina Bohdalová
Lucie Borhyová
Markéta Fialová
Hana Maciuchová

Neoblíbenější muž TV Nova:
Martin Dejdar
Rudolf Hrušínský
Rey Koranteng
Leoš Mareš
Karel Voříšek

Nejoblíbenější pořad TV Nova:
Comeback
Ordinace v růžové zahradě 2
Pojišťovna štěstí
Televizní noviny
Ulice