Hlavní navigace

Oslavy 18. narozenin TV Nova nabídnou premiéru Čertovy nevěsty i speciální program s živými vstupy

[Tisková zpráva] Televize Nova oslaví 4. února své 18. narozeniny. Diváci se mohou těšit na speciální narozeninový program složený ze živě vysílaného narozeninového pořadu „18 je jen začátek!“ a nejoblíbenějších epizod pořadů jako jsou Comeback, Soukromé pasti nebo Kriminálka Anděl. Hlavním lákadlem slavnostního programu bude od 20 hodin televizní premiéra filmu Čertova nevěsta.

Sdílet

Praha, 1. února 2012 – Speciální narozeninové pásmo živého vysílání s názvem „18 je jen začátek!“ provede diváky 18 letou historií televize Nova a společně s hosty připomene významné okamžiky první a nejsledovanější komerční stanice v České republice.

18 je jen začátek
Živě ve studiu vystoupí například 18 členný bigband Laura a její tygři, 18 letá stříbrná Česko-slovenská SuperStar Gabriela Gunčíková nebo Karel Gott s písní, kterou poprvé na pódiu zpíval právě ve svých 18 letech. Mezi hvězdnými gratulanty se pak objeví také tváře seriálů TV Nova herečky Zlata Adamovská, Hanka Vagnerová, Pavla Tomicová či Tereza Pergnerová. Za mužskou polovinu přijdou Nově popřát například režisér Jiří Vejdělek, herci Jan Čenský, Luděk Sobota, Robert Jaškow nebo známý hitmaker a kouč v soutěži Hlas ČeskoSlovenska Michal David, který pro tuto příležitost složil i speciální narozeninovou píseň. Blahopřát přijde i nejslavnější moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Rey, který je společně se dvěma svými kolegy – Václavem Tittelbachem a Pavlem Svobodou s Novou letos už 18. rokem, rozkrojí narozeninový dort. Moderátoři, které diváci obvykle vidí ve Snídani s Novou, se v rámci narozeninového speciálu během dne ohlásí celkem desetkrát. Na obrazovkách se tak budou společně objevovat moderátoři Iveta Kořínková, Aleš Lehký, Marta Ondráčková, Pavel Svoboda, Zora Kepková nebo Tomáš Krejčíř.

Den plný toho nejlepšího
Zahájení narozeninového programu bude od šesti hodin ráno patřit pohádkám pro děti. Celá slavnost na obrazovkách vypukne krátce před osmou hodinou ranní, kdy diváci uvidí první minuty speciálního programu Novy s názvem „18 je jen začátek!“. Následovat bude pestrý program složený z nejoblíbenějších epizod původních pořadů Comeback, Soukromé pasti a Kriminálka Anděl. Diváci se dále mohou těšit na televizní adaptaci známé divadelní hry Donalda Churchilla Natěrač s Janem Budařem, Jitkou Čvančarovou a Martou Issovou v hlavních rolích. Následovat bude snímek známé dokumentaristky Olgy Špátové s názvem Fenomén Gott.

Večer s premiérou pohádky Čertova nevěsta
V hlavním vysílacím čase od 20:00 se na obrazovkách v televizní premiéře objeví pohádkový příběh Čertova nevěsta v režii Zdeňka Trošky, na jehož vzniku se podílela také TV Nova. Pohádka zavede diváky do království, kde královna zoufale touží po dítěti. Netrpělivá královna se trápí a pro potomka je ochotná i upsat se peklu. Zakrátko se jí narodí dcera, podmínka je však krutá, v den svých osmnáctých narozenin se princezna má stát Luciferovou nevěstou. Naštěstí se pekelníkovi do cesty postaví statečný Štěpán. Po Čertově nevěstě se divákům představí také Vojta Kotek s Terezou Nvotovou ve filmu O život. Po půlnoci pak bude slavnostní program ukončen americkým akčním hororem Blade v hlavní roli s Wesley Snipesem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).