Hlavní navigace

Oslavy Prahy zahájí Gopas tramvaj

[Tisková zpráva] Praha, 23. července 2009 – Páteční ráno vyjede do ulic Prahy hudební tramvaj TRAMix, což je společný projekt Počítačové školy Gopas a Radia Beat, a zahájí tak Oslavy Prahy. Muzika, snídaně zdarma, rozhovory s cestujícími nebo dopravní zpravodajství do éteru rádia BEAT mají zpříjemnit Pražanům ranní cestu do práce či do školy. „Vysílat se bude přímo z tramvaje a cestující budou moci za jízdy mimo jiné soutěžit o zajímavé ceny,“ říká Jan Dvořák z Počítačové školy Gopas.

Sdílet

Počítačová škola Gopas připravila pro cestující zpříjemnění cesty do zaměstnání nebo školy. Mezi 7 a 10 hodinou bude Gopas tramvaj brázdit pražské ulice a každý se bude moci zdarma svézt a občerstvit. „Cestující dostanou kromě snídaně a rádiového zpravodajství i poukaz, který je bude opravňovat čerpat slevu na všechny naše letní kurzy,“ vysvětluje Dvořák z Gopasu. Každý cestující si odnese i speciální vzdělávací záložku s tipy jak efektivně využívat počítač ke své práci.

Gopas tramvaj bude jezdit po okružní trase Malostranské náměstí, Újezd, Národní třída, Náměstní Míru, Čechovo náměstí, Nuselské schody, I. P. Pavlova, Národní divadlo, Právnická fakulta, Veletržní, Čechův most a Malostranské náměstí.