Hlavní navigace

Osmá série Jak se staví sen – Když proměnu, tak hned!

[Tisková zpráva] Nejsledovanější designová a stavební show v Česku Jak se staví sen odvysílá 28. srpna první díl v pořadí již osmé série. Podtitulem této řady, která přinese 17 epizod, je heslo: „Chcete proměnu? Tak ale začněme hned!“

Sdílet

Populární pořad Jak se staví sen zařídil během svého působení novou tvář desítkám bytů a domů. „Za proměny v domovech diváků Televize Prima se dosud utratilo neuvěřitelných 35 milionů korun a šetřit se nebude ani v následující sérii,“ upřesnila tisková mluvčí Televize Prima Jana Kocová.

Největší novinkou je v každém díle nové řady návštěva domácností českých hvězd. Diváci nahlédnou do domovů celebrit a uvidí, kde slavní vaří, odpočívají, kdo z nich se spoléhal na vlastní vkus a kdo dal na radu odborníků.

Na diváky čeká v osmé sérii pořadu opět mnoho nových podnětů a tipů, ale také seznámení s prací několika nových designérských dvojic. Kromě toho se v rámci řady odvysílá také jubilejní stá proměna v historii pořadu, která bude výjimečná nejen svým provedením, ale i místem.

Nepřeberné množství informací o současných trendech v bydlení, originálních nápadů, slz dojetí a momentů radosti z proměny interiéru si mohou televizní diváci vychutnat poprvé již v sobotu 28. srpna od 18.00 a dále pak každou sobotu ve stejný čas.