Hlavní navigace

Osmý díl ČSMT: Poslední castingová čísla před Velkým třeskem

[Tisková zpráva] V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se představí poslední účastníci castingových kol před tzv. Velkým třeskem.

Sdílet

V úvodu překvapí porotu Zuzana Kollmanová, která tvrdí, že bude zpívat dvojhlasně. Navíc odchází z jedné strany pódia, aby se téměř okamžitě objevila na jeho druhém konci. Po chvíli se ukáže, že s dvojhlasným zpěvem to Zuzana nemyslela úplně vážně. Na pódiu se totiž objeví její dvojče Eva. Kromě smyslu pro humor obě sestry předvedou i svůj pěvecký talent a sklidí zasloužený potlesk.

Po několika nepovedených vystoupeních nadchne porotu i publikum nevidomý operní zpěvák Marián Bango. Píseň Mamma, kterou znají díky interpretaci Luciana Pavarottiho milovníci opery na celém světě, přednese s lehkostí a bravurou. Následuje potlesk publika ve stoje. Sympatický zpěvák kromě brilantního zpěvu prokáže i smysl pro humor, když imituje Karla Gotta „Vážení přátelé, jen tleskejte. Já to mám rád.“

S dětskými pěveckými talenty se v letošním ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT doslova roztrhl pytel. Malí zpěváci a zpěvačky dokazují, že umí zazpívat i velmi náročné skladby. Jednou z nich je devítiletá Adéla Ferencová z Karviné, která bude poslední soutěžící z castingových kol.

Osmý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 23. října od 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).