Hlavní navigace

OSOBNOSTI A PŘEKVAPENÍ – DEN V REGIONU SPECIÁL

[Tisková zpráva] v Kutné Hoře s N. Urbánkovou, N. Konvalinkovou a dalšími

Sdílet

Mimořádně v pátek se vydá přenosový vůz Českého rozhlasu Region, Středočeský kraj do Kutné Hory. „Tým ve složení Petr Jindra a Soňa Vacovská běžně vysílají z vybraného města ve středu. Tentokrát bude jejich výjezd navíc kratší, ale o to atraktivnější,“ říká ředitel stanice Jan Menger.

V pátek 30. června bude na autobusovém nádraží v Kutné Hoře od 14 do 16 hodin pro návštěvníky připravena mimo jiné autogramiáda Nadi Konvalinkové a Patrika Rozehnala, kteří připravují posluchačsky velmi oblíbený pořad Pochoutky. V rámci zábavného odpoledne plného písniček a soutěží proběhne také křest billboardu, který se od 1. července objeví na řadě míst Středočeském kraji. Zvláštním hostem bude Naďa Urbánková, která do Kutné Hory přijede představit svůj pořad Laskavé vlny a zároveň mezi svými posluchači symbolicky oslaví své narozeniny. Při této příležitosti pro ni Český rozhlas Region připravil malé překvapení.

Organizátoři Dne v regionu speciál mysleli také na děti, které právě v pátek budou dostávat vysvědčení – kdo přinese vysvědčení se samými jedničkami, dostane malý dárek.

K živým vstupům z Kutné Hory bude použito mobilní studio, které má nejen možnost ozvučení prostoru, ale také střihový notebook a hlavně zařízení Codec. To díky spojení přes ISDN linku umožňuje odvysílat živé vstupy včetně předem sestříhaných zvuků v technické kvalitě, která se blíží studiové.

Český rozhlas Region, Středočeský kraj se touto akcí snaží naplnit svůj nový slogan „S námi nejste nikdy sami“.