Hlavní navigace

Ostrov Pokladů v nákupní galerii Internet Mall

[Tisková zpráva]

Sdílet

Ostrov Pokladů v nákupní galerii Internet Mall

Praha, 24. 8. 2004 – Společnost Internet Mall, a.s., která provozuje síť specializovaných internetových obchodů, otevřela pro širokou veřejnost Ostrov Pokladů, plný her, pohádek, fantazie a kreativity.

V pohádkové truhlici na adrese www.ostrovpokla­du.cz naleznete aktivity, hry a hračky pro lidi všech věkových kategorií.

Obdarujte sebe nebo své ratolesti a rozvíjejte fantazii! Vystupte na půdu ostrova Katan a vybudujte civilizaci! Seznamte se s miminkem Nenuco, které pije, slintá a k tomu ještě umí vypustit skvostnou bublinu! Vymyslete a sami sestavte mechanizmus poháněný parním strojem nebo se projeďte s radiem řízeným automobilem se zabudovanou kamerou – a jestli se vám do toho nechce, projeďte se na velrybě! Zveme vás na Ostrov pokladů, kde se otvírá nový svět hraní, pohádek a dobrodružství.

„Naši návštěvníci mohou vybírat ze široké nabídky předních světových výrobců, za výhodné ceny. Do truhlice na našem ostrově však nebereme všechno, soustředíme se jen na dobré značky a sortiment, ze kterého si vyberou lidé nejrůznějších zájmů a věkových kategorií. Jak je běžné ve všech obchodech skupiny Internet Mall, dáváme velký důraz na poprodejní péči, servis, odborné poradenství a další doplňkové služby,” řekl produktový manažer Ostrova pokladů Tomáš Kubeš. „Vybíráme kvalitní tradiční i moderní hračky, podporujeme aktivity, které u dětí rozvíjejí fantazii, poznání, komunikaci a součinnost mezi různými generacemi v rodině,” dodal.

Internet Mall, a.s.

Internetová nákupní galerie Internet Mall sdružuje pod jednou střechou specializované obchody, které vedle vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb. Společnost Internet Mall, a.s. provozuje vlastní internetové obchody www.bilezbozi.cz, www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz, www.videoexpert.cz, www.mobilka.cz, www.pcexpert.cz, www.pneuexpert.cz, www.bartsport.cz, www.sekacky.cz, www.showpark.cz, www.ostrovpokla­du.cz a kamenný obchod v Praze. Nákupní galerii Internet Mall doplňují partnerské obchody www.multimarket.cz a www.kosmas.cz. Obchody Internet Mall nabízejí přes sedmdesát tisíc položek zboží více než dvou set značek.

Tržby společnosti za rok 2003 dosáhly výše 302 milionů Kč bez DPH, resp. 368 mil. Kč s DPH.

Kontakty:

Internet Mall, a.s.
Tomáš Kubeš, tiskový mluvčí
tomas.kubes@mall.cz
http://www.mall.cz
Sokolská 21
120 00 Praha 2
tel. 224 914 482
fax 224 914 456
mobil 604–909264

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).