Hlavní navigace

Osudová láska v životě Báry Jordánové

[Tisková zpráva] Ve středu 24. března 2010 posílí nejoblíbenější denní nekonečný seriál TV Nova Ulice nová postava Ondřeje Krause v podání herce Jiřího Dvořáka. Jeho příchod do Ulice bude zásadní pro členy rodiny Jordánových, především pak pro Báru.

Sdílet

Praha 23. března 2010 – Novinář Ondřej Kraus (42) v podání herce Jiřího Dvořáka vychovává po smrti své manželky dvě pubertální dcery. Díky svému smyslu pro humor umí problémy nejen s dcerami řešit v klidu. Běžné okamžiky dokáže povýšit na zábavu a zážitek. Je to výjimečný člověk s bohatou sociální inteligencí.

Vystudoval žurnalistiku a z hlediska své profese je to typ poctivého novináře ze staré školy, který nic nezveřejňuje bez ověření. Novinařinu bere jako poslání. Nikdy mu netrvá dlouho, než si získá přízeň člověka, se kterým právě mluví, ať už to jsou politici či manažeři (o kterých pak píše), nebo štamgasti od Henryho.

Bára Jordánová dosud nikoho takového, jako je Ondřej, nepoznala. Zjistila, že s ním dokáže být doopravdy intenzivně šťastná. Jeho nadhled jí pomáhá zvládat i zásadní problémy. I zdánlivě ideální vztah se ale nevyhne problémům a nedorozuměním…

Jiří Dvořák vystudoval herectví na Janáčkově akademii múzických umění a už od druhého ročníku hostoval v Mahenově divadle v Brně. V roce 1999 dostal nabídku z pražského Divadla na Vinohradech, jehož členem je dodnes. Zahrál si také v řadě televizních filmů, inscenací, ale i v seriálech (např. Pojišťovna štěstí). Volný čas tráví nejčastěji se svou dcerou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).