Hlavní navigace

V porotě druhé řady Česko Slovenské SuperStar usednou Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Rytmus a Pavol Habera!

[Tisková zpráva] TV Nova a TV Markíza odhalily jména tváří, jež zasednou v porotě druhé řady úspěšného společného projektu Česko Slovenská SuperStar, který vtrhne na obrazovky na jaře příštího roku! Pěvecké nadání soutěžících budou hodnotit dva zkušení matadoři, kteří již SuperStar prošli – Gábina Osvaldová a Pavol Habera, nově se v rolích porotců představí zpěvačka Helena Zeťová a slovenský rapper Rytmus.

Sdílet

Praha 8. prosince 2010 – Překvapení, kdo bude tvořit porotu druhé řady celosvětově úspěšného projektu Česko Slovenská SuperStar, je odhaleno! Ke stolku poroty, od kterého budou hodnotit pěvecké nadání a výkony soutěžících, usednou zástupci jak slovenské, tak české hudební scény, dva muži a dvě ženy. Porota bude tedy opět spravedlivě federální stejně jako v předchozí řadě.

Členkou poroty bude tentokrát vynikající zkušená textařka, autorka nesčetného množství hitů, vždy pohotová dáma, sršící ostrovtipem sobě vlastním, ostřílená glosátorka Gabriela Osvaldová. Další členka poroty bude majitelka hlasu jedinečné barvy, bývalá členka skupiny Black Milk, půvabná mladá žena mnoha tváří Helena Zeťová. Soutěžícím zřejmě i tentokrát „zatopí“ zkušený a uznávaný hudebník a lídr skupiny Team Pavol Habera, drsný porotce, který působil již v předchozích řadách SuperStar, v nichž si vysloužil přezdívku kat. A o pořádný rachot se jistě postará král slovenské hip hopové scény, rapper Rytmus, známý tím, že se s nikým a ničím moc nepáře.

Hvězdná porota druhé řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, která bude hodnotit pěvecké výkony soutěžících, zasedne v kompletním složení k porotcovskému stolku již tento víkend na castingu v Brně a nebude samozřejmě chybět ani při dalších castingových kolech v Bratislavě, Košicích a v Praze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).