Hlavní navigace

Otázky Václava Moravce: Hosté a témata pořadu – neděle 15. února

[Tisková zpráva] V neděli 15. 2. 2009 na ČT1 a ČT24 od 12.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s J. Paroubkem o sjezdu ČSSD, s P. Gandalovičem, P. Kováčikem a J. Velebou o ekonomické krizi a jejích dopadech na zemědělství.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 15. února 2009 od 12.00 do 13.00 hodin.

První část pořadu
Host: předseda ČSSD Jiří Paroubek
Témata debaty: zhodnocení sobotního sjezdu strany a příprava na březnový sjezd, rozpory v levé části politického spektra, situace v krajích pod sociálně demokratickým vedením, příprava na volby do Evropského parlamentu, aktuální politická situace

Další hosté a témata
Hosté: ministr zemědělství Petr Gandalovič (místopředseda ODS) a předseda Poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik. Host na telemostu: prezident Agrární komory ČR Jan Veleba.

Témata debaty: ekonomická krize a její dopady na zemědělství, vládní recepty a recepty KSČM na zmírnění dopadů ekonomické krize na zemědělce a zemědělství, dopad předpokládané nízké inflace, případně deflace na zemědělství, výkupní ceny zemědělských výrobců, potravinová soběstačnost, ochranářská opatření některých států, aktuální politická situace

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Další hosté a témata – Budou doplněny aktuálně

Záznam celého pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).