Hlavní navigace

Otázky Václava Moravce: Hosté a témata pořadu – neděle 22. února

[Tisková zpráva] V neděli 22. 2. 2009 na ČT1 a ČT24 od 12.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s I. Langerem, F. Bublanem a L. Tržilem o aktuální politické a ekonomické situaci a s E. Janotou, J. Rusnokem a J. Mládkem o vládních a opozičních opatřeních proti ekonomické krizi.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 22. února 2009 od 12.00 do 13.00 hodin.

První část pořadu
Hosté: ministr vnitra Ivan Langer (místopředseda ODS) a stínový ministr vnitra a poslanec PS PČR František Bublan (ČSSD). Host na telemostu: ředitel Dopravní policie Leoš Tržil.

Témata debaty: aktuální politická a ekonomická situace, protikrizová opatření vlády a ČSSD, vliv ekonomické recese na resort ministra vnitra a zásadní problémy tohoto resortu související s naším předsednictvím EU, eventuální opatření proti krajům za nevybírání zdravotnických poplatků, personální situace v policejních složkách, snižování kriminality a zároveň počtu vyšetřených případů, řešení situace nezaměstnaných zahraničních dělníků a sportovní utkání bez asistence policie

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Další hosté a témata
Hosté: náměstek ministra financí Eduard Janota, ekonom a člen NERV Jiří Rusnok a ekonomický expert ČSSD Jan Mládek.

Téma debaty: vládní a opoziční opatření proti ekonomické krizi

Záznam celého pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).