Hlavní navigace

Otevřeli jsme lokální CISCO AKADEMII!

[Tisková zpráva] Dne 25. října 2007 proběhlo za účasti rektora a dalších reprezentantů Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně (MZLU v Brně) a dále za účasti zástupců firmy Cisco Systems slavnostní otevření Local Cisco Networking Academy (LCNA).

Sdílet

„Síťová infrastruktura MZLU v Brně je také založena na produktech firmy Cisco a jsme velice rádi, že jsme podnikli další z kroků v dlouhodobé spolupráci naší univerzity se společností Cisco Systems v podobě založení LCNA“, uvádí Ing. Tomáš Procházka, ředitel Local Cisco Networking Academy při MZLU v Brně.

Rektor MZLU v Brně, prof. Ing. Jaroslav Hlušek, CSc., ve svém úvodním projevu vyjádřil podporu podobným aktivitám, které přispívají ke zlepšení konkurenceschop­nosti našich absolventů a zvyšují zájem uchazečů studium.

„Kurzy nabízené v programu Cisco NetAcad jsou dostupné všem našim studentům jako volitelné předměty. Aktuálně jsou vyučovány kurzy CCNA Exploration pro prvních 25 zájemců, na základě zpětné vazby pak může být nabídka kurzů rozšířena. Mimo výuku je připravováno také několik seminářů určených pro širší veřejnost“, dodává ředitel LCNA Ing. Procházka.

Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí . Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Více podrobností o společnosti Cisco Systems naleznete na odkazu http://www.cis­co.cz/

Fotografie ze slavnostního otevření akademie jsou zveřejněny na následujícím odkazu: https://akela­.mendelu.cz/~ka­cer/gallery/2007–10–25-Otvirani_LCNA/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).