Hlavní navigace

OXID eShop Ready2Go: Řešení připravené k okamžitému prodeji

[Tisková zpráva] Brno 16. května 2009: Firma oXy Online s.r.o. vyšla vstříc svým zákazníkům a připravila hotové řešení OXID eShop Ready2Go, které se dá velmi rychle nasadit. Díky tomu je možné začít s prodejem na internetu v rekordně krátkém čase. Přitom se jedná o prodejní systém, který je svým rozsahem a propojením s vybranými informačními systémy srovnatelný se standardním řešením připraveným na míru.

Sdílet

Firma oXy Online s.r.o. se rozhodla přijít na trh s tímto řešením hned ze dvou důvodů. „Jednak jsme v poslední době zaznamenali zvýšený zájem zákazníků o e-shopy a zároveň jsme z jejich strany cítili potřebu zprovoznit e-shop ve velmi krátkém časovém úseku,“ vysvětlil ředitel divize eSales Petr Uttendorfský. Podle mnohých českých deníků vzrostla poptávka po e-shopech i po nákupech v nich právě díky finanční krizi.

Řešení OXID eShop Ready2Go bylo připraveno tak, aby obsahovalo nejoblíbenější moduly a funkce a zároveň se dalo nasadit v horizontu dvou týdnů. Jeho součástí se například stal modul Cenový alarm, Newsletter, Slevové kupóny, Doklady, Anketa, Přání a dárky, Cross-selling a další. „Vybrali jsme takové funkce, o které byl mezi našimi zákazníky největší zájem. Řešení Ready2Go navíc počítá s propojením e-shopu s informačním systémem,“ doplnil projektový manažer eSales Radek Martinka.

Akce Ready2Go je časově omezená. Zákazníci mohou toto řešení nyní získat za velmi dobrou cenu, měli by však počítat s určitou úrovní standardizace. „Na druhou stranu však získají profesionální internetové prodejní řešení, které je v případě implementace na míru mnohem dražší,“ podotknul obchodní ředitel firmy oXy Online s.r.o. Štěpán Mrázek.

Více informací o akci OXID eShop Ready2Go najdete na www.ready2go.cz.

Stručně o společnosti oXy Online
Firma oXy Online patří mezi významné české dodavatele e-commerce systémů OXID eShop, oXySHOP a oXyMEDIA. Je rovněž vydavatelem elektronických médií Svět hardware, TV Freak, Digimanie a provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Úspěch internetových řešení společnosti oXy Online ilustruje například ocenění Křišťálová Lupa 2006 a 2007 a nominace na Křišťálovou Lupu 2008 v kategorii e-shop.