Hlavní navigace

oXy Online s řešením OXID eShop integračním partnerem ABRA

[Tisková zpráva] Brno 12. prosince 2008: oXy Online s.r.o. se svým internetovým prodejním řešením OXID eShop, se stala integračním partnerem předního výrobce informačního softwaru ABRA Software a.s. Pro zákazníky to znamená především větší komfort při práci s e-shopem a informačním systémem ABRA Gx, které jsou nyní mezi sebou úzce propojeny.

Sdílet

Propojení mezi on-line prodejním systémem OXID eShop a informačním systémem ABRA Gx bylo vyvinuto ve spolupráci obou vývojových týmů – ABRA Software a.s. a oXy Online s.r.o. „Vytvořili jsme speciální komunikační rozhraní pro automatický přenos dat, takže oba systémy si mezi sebou dokážou velmi rychle vyměňovat aktuální data,“ přiblížil ředitel divize eSales z týmu oXy Online Petr Uttendorfský.

Rozhraní dokáže ušetřit spoustu času například se zadáváním popisů produktů, seznamů výrobců, kategorií, práci s objednávkami, fakturami a s dalšími záležitostmi, se kterými se běžně pracuje jak v informačním systému, tak v e-shopu. „Naši klienti tak nemusejí zadávat všechny důležité informace duplicitně, ani je pravidelně aktualizovat v obou systémech. Rozhraní dokáže tyto informace zpracovávat zcela automaticky a pravidelně je aktualizovat dle předem nastavených scénářů,“ doplnil Uttendorfský.

Propojení OXID eShopu s informačními systémy ABRA Gx je certifikovaným řešením. Podpora pro OXID eShop je ze strany ABRA realizována pomocí instalační sady dodávané na vyžádání. V budoucích verzích ABRA Gx by však měla být instalační sada podle certifikační zprávy integrální běžnou součástí instalace. „Testování podpory a funkčnosti rozhraní probíhalo přímo v naší firmě. V současné době dokončujeme realizaci první desítky e-shopů střední velikosti propojených s nejrůznějšími verzemi informačních systémů ABRA,“ potvrdil ředitel společnosti oXy Online Zdeněk Michálek.

Stručně o společnosti oXy Online
Firma oXy Online patří mezi významné české dodavatele e-commerce systémů OXID eShop, oXySHOP a oXyMEDIA. Je rovněž vydavatelem elektronických médií Svět hardware, TV Freak, Digimanie a provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Úspěch internetových řešení společnosti oXy Online ilustruje například ocenění Křišťálová Lupa 2006 a 2007 a nominace na Křišťálovou Lupu 2008 v kategorii e-shop.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).