Hlavní navigace

oXySHOP představen na prestižním IBM Symposiu

[Tisková zpráva] Praha, 2. 6. 2009: Společnost oXy Online dostala možnost vystoupit jako jeden z předních českých IBM Lotus partnerů na vrcholném setkání Lotus Symposium 2009. Akce se konala 2. června v hotelu Hilton v Praze. Hlavním tématem konference bylo uvedení české verze Lotus Notes 8.5 na trh, společnost oXy Online přispěla s informacemi o velkých internetových obchodech, realizovaných na platformě Lotus Notes.

Sdílet

Dopoledním programem konference IBM Lotus Symposium 2009 byly především novinky Lotus Software: uvedení české verze Lotus Notes 8.5 na trh, novinky z Lotus Quickr, Sametime & UCC, Lotus Connection a také webové řešení od společnosti IBM.

Odpolední program konference byl vyhrazen partnerům. „Hlavním důvodem naší účasti na tomto symposiu bylo představení našeho e-commerce řešení oXySHOP“ přiblížil ředitel společnosti oXy Online Zdeněk Michálek ve svém vystoupení s názvem „Velké internetové obchody v české praxi, aneb když Lotus Notes a Domino pohánějí CzechComputer.cz“.

„Chtěli jsme poukázat na to, že existují i takové soudobé české internetové obchody, které disponují rozsáhlými možnostmi pro práci s komunitami, mají v sobě zabudovány prvky umělé inteligence a jsou úzce navázány na firemní procesy a ERP. Jedním z nich je i náš systém oXySHOP, který intenzivně využívá právě platformu Lotus Notes a Lotus Domino,“ vysvětlil ředitel. Společnost oXy Online se tak představila komunitě uživatelů systémů IBM Lotus a nechala je nahlédnout pod pokličku elektronického obchodování, e-commerce a práce se zákaznickými komunitami. „Snažili jsme se na příkladu konkrétní problematiky poukázat na to, jak v této oblasti postupovat a jak úspěšně řešit systém elektronického obchodování i u těch největších projektů, tedy u e-shopů se statisíci zákazníky a desetitisíci až statisíci produkty,“ doplnil konzultant oXy Online Michal Holoubek, který se konference rovněž zúčastnil.

O společnosti oXy Online
Společnost oXy Online je jedním z předních českých dodavatelů systémů pro internetové obchodování. Její produkty používají významní čeští prodejci a distributoři. Společnost své zkušenosti z top segmentu úspěšně využívá i při implementacích řešení pro střední segment.

oXy Online je autorem známého e-commerce řešení oXySHOP a publikačního systému oXyMEDIA. Řešení postavené na systému oXySHOP obdrželo v letech 2006 a 2007 Cenu českého internetu Křišťálová Lupa v kategorii e-shop, v roce 2008 se umístilo na druhém místě. Společnost je rovněž výhradním distributorem systému pro internetové obchodování OXID eShop pro Českou republiku a Slovensko.

Internetové vydavatelství oXy Online vlastní média Svět hardware, TV Freak a Digimanie, které patří mezi nejčtenější české odborné internetové magazíny.