Hlavní navigace

OZNÁMENÍ ZAČÁTKU VYSÍLÁNÍ DISNEY CHANNEL

[Tisková zpráva] Praha, 3. srpna 2009 - Společnost Walt Disney Company dnes oznámila, že české vysílání televizního kanálu Disney Channel bude spuštěno dne 19. září 2009.

Sdílet

Disney Channel se ve svém vysílání do ČR zaměří na dvě věkové skupiny, a to děti ve věku 2 až 5 let a 6 až 14 let, a jejich rodiny a představí jim českou verzi své neodolatelné programové nabídky. Vysílání zahájí Hannah Montana, původní hraný seriál o školačce Miley Stewartové (Miley Cyrus), která vede dvojí život jako světově proslulá popová hvězda Hannah Montana. Mezinárodní hit v oblasti TV seriálů, který měl premiéru již v březnu 2006 a který sledovalo v jediném čtvrtletí přes dvě stě milionů diváků na celém světě. *)

Na začátku vysílání nebude ani chybět nejoblíbenější animovaný seriál Disney Finias a Ferb a poprvé bude uveden seriál JONAS s mnohonásobnými držiteli platinových desek skupinou Jonas Brothers. Dále se na Disney Channel objeví původní filmy, včetně světových hitů High School Musical, Rocktábor a Princess Protection Programme (Program na ochranu princezen).

Kanál také uvede každodenní programový blok Playhouse Disney s řadou zábavně-naučných programů pro děti předškolního věku, včetně celosvětových hitů Mickeyho klubík a Mistr Manny.

Maciej Bral, vicepresident a generální ředitel Disney Channel pro střední a východní Evropu, Jižní Afriku a Střední Východ říká: „Naše programy oslovují děti i celé rodiny kdekoliv ve světě a jsem potěšen, že i diváci v ČR si na našem Disney Channel nyní budou moci vybrat z jedinečné nabídky animovaných, hraných a původních filmů.“

Disney Channel Worldwide představuje svými 98 kanály a/nebo distribučními centry ve 167 zemích nejúspěšnější portfolio dětských kanálů na světě vysílající v 32 jazycích. V roce 2008 se Disney Channel umístil jako nejlepší dětský kanál v 17 zemích či teritoriích. Nabídka Disney Channel se i nadále rychle šíří na nové trhy po celém světě a hraje klíčovou roli v představování značky Disney novým zákazníkům. Už na počátku roku 2010 bude Disney Channel a Disney XD moci sledovat třináct milionů domácností v celé střední a východní Evropě

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).