Hlavní navigace

Ozzák koncertoval s Visacím zámkem

[Tisková zpráva] Hlavní hrdina sitcomu Comeback Ozzák si včera večer 9. prosince zazpíval s legendární punkovou kapelou Visací zámek, která oslavila 26 let své existence koncertem v pražském paláci Akropolis.

Sdílet

Praha 10. prosince 2008 – Ozzák Martin Dejdar se objevil na pódiu společně s Visacím zámkem díky posluchačské anketě rockového Rádia Beat, v níž fanoušci kapely hlasovali o hostu, který zpestří výroční koncert v Akropoli. Ozzák zvítězil i nad skutečnými legendami české hudební scény, jako je Lou Fanánek Hagen (Tři sestry), Ivan Mládek nebo Vilém Čok (ByPass). A jak nakonec dopadla jedna z nejznámějších písní kapely Visací zámek – Známka punku – v doprovodu speciálního hosta, metalisty Ozzáka? Záznam z koncertu uvidí fanoušci obou protagonistů v silvestrovském speciálu na TV Nova.

Hrdina prvního originálního českého sitcomu Comeback, který vysílá televize Nova každý čtvrtek po Ordinaci v růžové zahradě 2, tak opět vystoupil mimo televizní kameru. Díky svým neuvěřitelným životním souputníkům a příhodám se Ozzák pomalu stává živoucí legendou. Více informací o seriálu Comeback najdete na www.comeback.no­va.cz. Reportáž z koncertu naleznete na www.nova.cz nebo na www.tn.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).