Hlavní navigace

Padesát procent kreditu navíc exkluzivně na Vodafone eShopu a v Internetové samoobsluze

[Tisková zpráva] Praha, 27. února 2009: Zákazníci, kteří si od 1. března 2009 pořídí SIMkartu a balíček Vodafone extra přes eShop nebo si aktivují balíček Vodafone extra v Internetové samoobsluze, získají za 10 % ceny tarifu 50 % kreditu na volání a SMS navíc. To je o 10 % více než při aktivaci v prodejnách Vodafonu nebo přes zákaznickou linku. Tato nabídka platí do 31. srpna 2009.

Sdílet

Balíček Vodafone extra si mohou aktivovat noví i stávající nefiremní zákazníci, kteří nevyužijí možnosti koupě telefonu za zvýhodněnou cenu. Pořízením tohoto balíčku na eShopu (noví zákazníci) nebo jeho aktivací v Internetové samoobsluze (stávající zákazníci) mohou zákazníci získat navíc zdarma až 15 120 Kč na volání a SMS. Doba čerpání balíčku Vodafone extra je závislá na tarifu, který má zákazník aktivovaný:

Vodafone Extra

Vodafone představil balíček Vodafone extra 6. března 2009 jako reakci na úspěch Balíčku extra nabito (20 % paušálu navíc), určeného novým tarifním zákazníkům jako alternativu k telefonu za zvýhodněnou cenu. Balíček Vodafone extra si mohou aktivovat všichni nefiremní tarifní zákazníci.

Více informací naleznete na www.vodafone.cz/ex­tra

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).