Hlavní navigace

Padla první klapka seriálu Odsouzené

[Tisková zpráva] Praha, 13. 7. 2009 - TV Barrandov začala v pátek 10. července 2009 v Bratislavě natáčet koprodukční česko - slovenský seriál Odsouzené. První řada původního seriálu plánuje 30 dílů o stopáži 60 minut a na obrazovce TV Barrandov se objeví letos na podzim.

Sdílet

Děj prožíváme očima postavy Evy, která je odsouzená za dopravní nehodu, způsobenou v opilosti. Málem při ní zahynul i její dvanáctiletý syn Filip. Manžel Roman se od ní odvrátil, jen její rodiče stojí při ní a snaží se obnovit proces.

Eva se musí naučit žít a přežít v úplně jiném světě, než ve kterém dosud žila. V prostředí ženské věznice platí jiná pravidla, než na jaká byla v civilním životě zvyklá. Vězení je místem, kde má trest mnoho podob. Každý tu žije na vlastní pěst a respekt si musí tvrdě vydobýt. Šance, že člověka peklo za mřížemi nezlomí, je mizivá.

Eva se musí přizpůsobit, ale zároveň si chce zachovat svoji důstojnost. Dokáže to? A za jakou cenu? Dokáže srdcem poznat, která strana je ta správná, co je přátelství a co je past? Režisér Robo Šveda do napínavého seriálu obsadil české i slovenské herce, hlavní postavu Evu hraje Zuzana Mauréry, známá z muzikálů Pomáda, Vlasy nebo inscenace 8 žen.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).