Hlavní navigace

Pán prstenů - jak jste jej ještě neslyšeli

[Tisková zpráva] Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci k unikátnímu rozhlasovému projektu Pán prstenů. Setkání s novináři se bude konat za mimořádné účasti herců Mariána Labudy, Soni Norisové a režiséra Jaro Riháka v úterý 13. března 2007 od 13:00 hodin v poslechové místnosti Českého rozhlasu (mezipatro budovy na Vinohradské ulici 12).

Sdílet

Český rozhlas na svých vlnách nabídne od 19. března 2007 unikátní slovenské zpracování jednoho z nejslavnějších děl světové literatury – Pán prstenů. Revoluční osmnáctidílná rozhlasová dramatizace zpracovává obsah všech tří knih anglického autora J.R.R. Tolkiena.

Hlas dnes již legendárním Tolkienovým postavám propůjčili nejznámější slovenští herci, jakými jsou například Marián Labuda, Milan Lasica, Julius Satinský, Miro Noga nebo Soňa Norisová, která nazpívala i úvodní píseň tohoto rozhlasového seriálu.

Dramatický a spletitý příběh autorsky zpracoval Viliam Klimáček. Režie se ujal Jaro Rihák.

Přijďte si poslechnout ukázku tohoto výjimečného rozhlasového díla na vlastní uši. Zeptejte se přímo herců Mariána Labudy, Soni Norisové nebo režiséra Jaro Riháka na vše, co Vás zajímá. Budou tu exklusivně pro Vás. Dozvíte se také mnoho dalších informací a to nejen o projektu samotném, ale také o připravovaných doprovodných akcích.