Hlavní navigace

Parfums.cz si na internetový marketing vybral agenturu RobertNemec.com

[Tisková zpráva] Praha 1. září 2010 - E-shop Parfums.cz si jako svého dodavatele pro služby v oblasti internetového marketingu vybral internetovou agenturu RobertNemec.com. RobertNemec.com bude poskytovat služby v oblasti SEO a webové analytiky, v současné době se jedná i o dalších oblastech. Smlouva byla uzavřena do roku 2011.

Sdílet

RobertNemec.com (www.robertne­mec.com) se bude starat jak o Parfums.cz (www.parfums.cz), tak o sesterské e-shopy např. na Slovensku nebo Polsku. „Agentura RobertNemec.com byla jako jediná schopna smluvně garantovat konkrétní výsledky a také jako jediná byla schopna nabídnout celý potřebný balík služeb, což ve spojení s dobrou pověstí a známými referencemi rozhodlo,“ říká marketingový ředitel společnosti Internet Shop Radek Ondrášík, která Parfums.cz a její sesterské e-shopy provozuje.

„Předvedli jsme Parfums.cz naše minulé úspěchy a poskytli jsme Parfums.cz záruky zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů o desítky procent,“ komentuje okolnosti uzavření dohody ředitel agentury Robert Němec.

O RobertNemec.com
RobertNemec.com (www.robertne­mec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty se zařadili např. DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

O Parfums.cz
Internetová parfumerie Parfums.cz (www.parfums.cz) působí na trhu od roku 2004 s tím, že historie sahá až do roku 2000, kdy zakladatelé Parfums.cz otevřeli svůj první internetový obchod. V současné době provozuje společnost Internet Shop s.r.o., provozovatel Parfums.cz, největší síť internetových parfumerií ve střední Evropě. Působí v České republice, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Internetový obchod Parfums.cz dosáhl za rok 2009 obratu 425 mil. Kč.