Hlavní navigace

Partička: Jak reklamovat čivavu?

[Tisková zpráva] Nenechte si ujít šestý díl improvizační show Partička, ve které vás čeká neotřelá zábava, nečekané situace a výbuchy smíchu! Moderátorského postu se tentokrát ujme Daniel Dangl. Partičku tedy diváci uvidí v její původní sestavě.

Sdílet

V šestém dílu pořadu Partička čeká na diváky opět celá řada improvizací. Jedna z her se jmenuje Reklamace a Ondřej Sokol v ní bude reklamovat čivavu. Princip hry spočívá v tom, že herec dopředu neví, co reklamuje. Podaří se Ondřejovi odhalit, co si od Igora Chmely vlastně koupil?

Další hra, která má název Stop, je plná zvratů. Na začátku učí Richard Genzer Michala Suchánka golf. Po několika minutách už ale Ondřej Sokol skáče s Michalem padákem. Jak je to možné? Hra spočívá v tom, že vždy dva herci hrají scénku na dané téma a další dva jsou otočeni zády, se sluchátky na uších. V určitý okamžik se hra zastaví a herci zůstanou tzv. „stronzo“. Jeden z nehrajících herců vstupuje na scénu, aby zastoupil jednoho hracího. Téma improvizace pak odhaduje ze „stronzo“ postoje herců na scéně.

Šestý díl Partičky uvidíte v pondělí 6. 6. ve 22.10 na Primě!