Hlavní navigace

Partička 2.4. Genzer ví, jak se zbavit prochladnutých vaječníků!

[Tisková zpráva] V pondělí 2. dubna se diváci a fanoušci mohou těšit na další díl oblíbené improvizovační show Partička!

Sdílet

V první hře Pro neslyšící nám odborník na chřipku doktor Karel Chrchel v podání Richarda Genzera poradí, jak se zbavit rýmy nebo třeba i prochladnutých vaječníků! Do znakové řeči tento poučný rozhovor přetlumočí Ondřej Sokol.

V úplně nové hře Literární a filmové názvy uvidíme, jak si milionář Michal Suchánek poradí s koupí koně, když každá věta dialogu s prodavačem koní Ondrou Sokolem musí obsahovat název filmu nebo literární hry! „Neohlížej se, jde za námi kůň!“

Ve hře Blázni bude mít Richard Genzer nelehký úkol uhodnout a pojmenovat spouštěcí indicie, na základě kterých se trojice vědců výzkumného ústavu Suchánek, Sokol a Chmela chová „jinak“! Podaří se mu odhalit, proč se Ondra mění v country tanečníka, Igor v podezřívajícího okradeného a Michal v trpícího vojáka v zajetí? To ještě uvidíme!

Ve hře Jedno slovo uslyšíme příběh o „Láďovi, který už dva dny sedí nahatý na stromě“. A bude to příběh jak jinak než velmi vtipný, protože každý z herců Partičky do něj může přispět vždy jen jedním slovem!

Jestli chcete slyšet originální song v podání Partičky v moderním hudebním stylu Rhythm and Blues, nenechte si ujít poslední hru RNB! Písnička na slova, která vybral moderátor Dano Dangl – pikaču, dáča a kolo, bude stát za to!

Improvizační show Partička v pondělí 2. dubna 2012 ve 22:35 na Prima family!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).