Hlavní navigace

Partička: Milionář Suchánek si kupuje koně!

[Tisková zpráva] Další porce improvizovaného humoru v podání herců Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela v oblíbené show Partička už v pondělí 29. března!

Sdílet

V první hře Pro neslyšící nám odborník na chřipku Richard Genzer poradí, jak se zbavit prochladnutí a rýmy! Do znakové řeči tento poučný rozhovor přetlumočí Ondřej Sokol.

Ve hře Literární a filmové názvy uvidíme, jak si milionář Michal Suchánek poradí s koupí koně, když každá věta dialogu s prodavačem Ondrou Sokolem musí obsahovat název filmu nebo literární hry! „Neohlížej se, jde za námi kůň!“

V další hře s názvem Blázni bude mít Richard Genzer nelehký úkol uhodnout a pojmenovat spouštěcí indicie, na základě kterých se trojice vědců výzkumného ústavu Suchánek, Sokol a Chmela chová „jinak“! Podaří se mu odhalit, proč se Ondra mění v country tanečníka, Igor v podezřívajícího okradeného a Michal v trpícího vojáka v zajetí? To ještě uvidíme!

Ve hře Jedno slovo uslyšíme příběh o „Láďovi, který už dva dny sedí nahatý na stromě“. A bude to příběh jak jinak než velmi vtipný, protože každý z herců Partičky do něj může přispět vždy jen jedním slovem!

Jestli chcete slyšet originální song v podání Partičky v moderním hudebním stylu rhythm and blues, nenechte si ujít poslední hru RNB! Písnička na slova, která vybral moderátor Dano Dangl – pikaču, dáča a kolo, bude stát za to!

Další díl oblíbené show Partička uvidíte v pondělí 29. března 2012 ve 22:35 na Prima family!